wszystkodokawy.pl - opinie

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Eliot1973
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:24

wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Eliot1973 »

Hej, kawosze! Znacie www.wszystkodokawy.pl? Ostatnio mocno zainteresowałem się alternatywnymi metodami parzenia kawy i chciałbym zamówić swój pierwszy zestaw z tej stronki. Mają kawy, moją wymarzoną kawiarkę i wszystkie niezbędne akcesoria w naprawdę dobrych cenach. Oferta jest bardzo szeroka, jest w czym wybierać. Zamawialiście coś tam kiedyś? Podzielcie się opiniami.
Awatar użytkownika
Agnieszka72
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:17

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Agnieszka72 »

Mam z Wszystko Do Kawy swój ekspres ciśnieniowy z Saeco i zawsze kupuję tam ziarna. Bardzo polecam ten sklep z kawą. Z zamówieniem zawsze wszystko w porządku, dostawa jest szybka i bezproblemowa. I zawsze mają ciekawe promocje.
Awatar użytkownika
Darwit-78
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 5:44

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Darwit-78 »

Ja również tam dokonałem swojego pierwszego zakupu prawdziwej, niemarketowej kawy. Sklep ma bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Ja bardzo ci polecam Qubik Caffe, są ich głównym importerem, a kawka jest przepyszna.
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:51

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Delfina »

Jeśli chcesz wejść w świat kawy "na poważnie", to wszystkodokawy.pl będzie super na start. Ja zaczęłam swoją przygodę z kawą właśnie w tym sklepie i do dziś do niego wracam. Mają duży wybór kaw z całego świata, fajne akcesoria, a do tego ekspresy w bardzo dobrych cenach, gdybyś kiedyś chciał spróbować.
Awatar użytkownika
Donald_86
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 15:47

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Donald_86 »

Ja na wszystkodokawy.pl kupiłem swój pierwszy czajnik Melitta, do dziś mi służy ;) Mam od nich też młynek ręczny z Hario, sprawdź sobie. Jeśli chcesz robić kawę w kawiarce, na pewno Ci się przyda. Bardzo dobry sklep dla fanów kawy, zamawiaj śmiało ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
damazy1982
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:20

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: damazy1982 »

Polecam. Doskonała kawa, niezłe ceny i fajny wybór produktów. Ja kupowałem tam swój ekspres ciśnieniowy i nie narzekam.

nowoczesne kanapy i sofy
Awatar użytkownika
Eliot1973
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 6:24

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Eliot1973 »

Regularnie wracam do www.wszystkodokawy.pl po kolejne paczuszki kawy i akcesoria do parzenia, kubki. Mają fajną ofertę dla kawoszy, warto sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
Dominika_74
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2019, 16:08

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: Dominika_74 »

Ja też jestem stałą klientką sklepu Wszystko Do Kawy ;) Mają szybką wysyłkę i dobrych producentów. Mamy też w biurze od nich ekspres i wszystko jest OK.
Awatar użytkownika
bogdana1960
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2019, 5:42

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: bogdana1960 »

Potwierdzam, www.wszystkodokawy.pl to mój ulubiony sklep ze sprzętem do kawy. Mają szeroką gamę produktów. Pyszna kawa, dobra obsługa klienta, szybka wysyłka zamówień.
Awatar użytkownika
astryda-92
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2020, 12:20

Re: wszystkodokawy.pl - opinie

Post autor: astryda-92 »

Na przyszłość: oferują też usługę serwisu i naprawy ekspresu do kawy. Wysyłałam do nich swój sprzęt, kiedy coś było nie tak i szybko naprawili usterkę. Dobre ceny.
ODPOWIEDZ