Testy na koronawirusa

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Szerlotte
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:00

Testy na koronawirusa

Post autor: Szerlotte »

Coraz częściej widzę w mediach, że ludzie czekają tygodniami na test na koronawirusa. Czy nie było lepiej kupować je samodzielnie przez internet? Są już dostępne - tylko trzeba znaleźć wiarygodne źródło. To dobra opcja i dla osób, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce, jak i dla pracodawców, którzy wolą nie czekać na działania sanepidu, tylko sami przetestować mogą swoich pracowników, otrzymując wiarygodne wyniki w ciągu 20 minut od wykonania próbki. Więcej można przeczytać tu: https://www.onedayclinic.pl/szybkie-tes ... adu-pracy/ - co wy o tym sądzicie? Kupowalibyście takie testy w sieci?
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 172
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: żabka »

Teraz będzie potrzebne bardzo dużo tych testów, bo dotychczas było ich za mało, żeby efektywnie tak każdego sprawdzić. Także, dobrze że w tym kierunku już coś pozytywnego się dzieje. Zauważyłam już większy też dostęp w maseczkach, co też jest cieszące. Bo musimy teraz nich chodzić. Na stronie perfumesco.pl/maseczki-ochronne znalazłam atrakcyjną ofertę.
Awatar użytkownika
kochamtulipany
Posty: 90
Rejestracja: 18 lut 2020, 20:13

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: kochamtulipany »

W związku z obecną sytuacją w kraju i na świecie, wiele ludzi poszukuje wsparcie w internecie, jak przetrwać ten trudny czas. Ja polecam ten portal : https://e-spotkania.pl/ ponieważ można tam znaleźć bardzo ciekawe informacje na ten temat :)
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 183
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:29

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: Luna »

na testy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. W każdym razie nie tracmy czujności - miejmy na uwadze to że musimy myć ręce i korzystać z maseczek. To wciąż obowiązkowa sprawa. Najlepsze są takie sterylne jednorazowe maseczki chirurgiczne https://i-posprzatane.pl/dezynfekcja-i- ... /maseczki/ - oddycha się przez nie bardzo dobrze, także nawet jeśli dłużej musicie w nich być to nie będzie to takie problematyczne. Najważniejsze jest zdrowie
Awatar użytkownika
naya
Posty: 27
Rejestracja: 19 cze 2020, 8:49

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: naya »

My u nas w pracujemy z klientami, więc regularnie robimy badania na koronawirusa. Zawsze wybieramy sprawdzone już przez nas laboratorium Alergo-Med, Pracowni Alergologii i Immunologii w Krakowie https://alergomed.com.pl/oferta/. Przede wszystkim oni mają dobre testy, badanie jest wykonywane w bezpiecznych, i dla pacjenta i dla pracownika, warunkach, korzystne cenowo. Jeżeli szukacie miejsca by wykonać taki test, to bardzo polecam własnie ich, są rzetelni.
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: kusia »

Swoją drogą, to czy ktoś badał się w kierunku przeciwciał SARS-CoV-2 ? Widziałam, że w Diagnostyce jest teraz promocja na to badanie: https://diag.pl/sklep/pakiety/koronawir ... ilosciowo/ i zastanawiam się nad jego wykonaniem. Co sądzicie?
Emileń

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: Emileń »

A co powiecie o szybkich testach z krwi? - mam tu na myśli ich skuteczność, bo przedział 96-98% to dosyć wysoka statystyka :)
widzę, ze coraz bardziej popularne są we Wrocławiu: https://smile.expert/aktualnosci/szybki ... le-expert/ :)
Muleń

Re: Testy na koronawirusa

Post autor: Muleń »

Masz racje ten szybki test na covid sprawdza się znakomicie :)
https://smile.expert/aktualnosci/szybki-test-na-koronawirusa-covid-19-sars-cov-2-w-smile-expert/
ODPOWIEDZ