Szkolenia z paznokci

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
olka
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:53

Szkolenia z paznokci

Post autor: olka »

Dzień dobry forumowicze w ten sobotni poranek . Wstaliście już ? Ja się z trudem podniosłam po nieprzespanej nocy. Myślałam o sobie, o przyszłości, po tym, jak to wszystko się potoczyło i co mogłabym w życiu robić. I doszłam do wniosku, że taki kurs manicure hybrydowego, jaki oferuje firma https://victoriavynn.com/ , to coś dla mnie. Chyba warto w to zainwestować czas i pieniądze?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Szkolenia z paznokci

Post autor: kwiatek »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy kojarzycie taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Widziałam na ich stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/, że firma ta również przeprowadza kursy z kosmetyki i na przykład koloryzacji włosów. Jak sądzicie, warto się a takie szkolenie u nich zapisać?
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Re: Szkolenia z paznokci

Post autor: sunrise »

A czytałyście tutaj https://migliori-integratori.it/dieta-p ... e-il-menu/ jak wzmocnić włosy, ale i pośrednio paznokcie? Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy odpowiednie żywienie. Ja się chyba na to piszę, bo już nie wiem co robić z moimi brwiami i włosami. Są zbyt słabe, żeby można je było nazwać pięknymi.
ODPOWIEDZ