lodówka

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Iwona

lodówka

Post autor: Iwona »

Cześć, niedługo planuję zakup lodówki do nowego mieszkania i szukam czegoś funkcjonalnego z ładnym designem. Czy możecie coś polecić? Co myślicie o sprzęcie Toshiba? Spodobał mi się model GR-RB500WE-PMJ, mam oczyszczacz powietrza tego producenta i jestem zadowolona.
żaba

Re: lodówka

Post autor: żaba »

Mam lodówkę toshiby, ze szklanym frontem, uznałam, ze będzie idealna do nowoczesnej kuchni w połysku, wygląda bardzo elegancko i działa bez zarzutu, w końcu to japońska jakość ;) Ostatnio też kupiliśmy pralkę tej firmy. Mają świetny design i przydatne funkcje.
Iwona

Re: lodówka

Post autor: Iwona »

Czarne szkło? To rzeczywiście musi wyglądać elegancko, a jeśli chodzi o funkcje, mają naprawdę fajne rozwiązania, przede wszystkim niezależne systemy chłodzenia do mnie przemawiają, no i w międzyczasie poszperałam na forach i opinie są bardzo dobre, zresztą Toshiba zawsze mi się kojarzyła z solidną marką.
Karolalala

Re: lodówka

Post autor: Karolalala »

Jest świetna! Mamy taką w pracy. Bardzo mi się podoba i chciałabym taką mieć w domu. Naprawdę piękna lodówka. Bardzo fajnie chłodzi, cichutko pracuje i ma bardzo funkcjonalne wnętrze. W tych szufladach dłużej nam wytrzymują owoce. Fajnie, że chociaż w pracy mogę popatrzeć na ładną, stylową lodówkę, bo swojej w domu nie cierpię ale to już wysłużona staruszka.
ODPOWIEDZ