Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Błażej-86
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2019, 20:57

Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: Błażej-86 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy zakupić drukarkę 3D na potrzeby nowoczesnego muzeum. Co jakiś czas zmieniamy wystrój i chcielibyśmy wykonywać bardziej skomplikowane rzeźby metodą drukowania trójwymiarowego. Znajomy polecał mi model drukarki https://aemca.pl/glowna/133-da-vinci-10-pro-3in1-drukarka-i-skaner-3d-w-jednym-4715872741758.html. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Dajmir
Posty: 31
Rejestracja: 07 lip 2019, 7:49

Re: Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: Dajmir »

Według mnie drukarka Da Vinci Pro 3 in 1 może znacząco ułatwić Wam pracę. Ponieważ w tej drukarce nie tylko wydrukujecie zaawansowaną rzeźbę, ale również zeskanujecie obiekt, żeby od razu go wydrukować lub edytować.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: kozi44 »

warto moim zdaniem skorzystać z takich usług jak wizualizacje 3d oraz skaner laserowy 3d cena Tutaj polecam firmę Tripiodi. Oni specjalizują się w tym zakresie. Mają sprzet na prawdę profesjonalny, są w stanie dostarczyć wysokiej jakości tekturę wraz z dokładnością dochodzącą do 0,02 mm. Ceny mają w porządku i zapewniają szybką realizację usługi.
mrówcia

Re: Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: mrówcia »

Widzę, że interesuje was m.in. druk 3d z metalu. W sumie tak się składa, że znajomy ostatnio kupował taki sprzęt u firmy PROSOLUTIONS i był zadowolony. Oni oferują drukarki przemysłowe 3D, materiały do nich, usługi typu serwis. Dlatego warto byłoby ich odwiedzić i bliżej zapoznać się z ofertą.
Krzyś

Re: Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: Krzyś »

Zakup drukarki 3d oraz jej eksploatacja to spora inwestycja. Jeżeli nie będziesz używać jej często, tylko okazjonalnie, to o wiele korzystniejsze jest korzystanie z usług firm świadczących wydruki 3d. Osobiście korzystam z usług firmy Niedźwiedź - Lock Sp. z o.o. wykonującej takie zlecenia dokładnie i terminowo. Polecam serdecznie takie rozwiązanie.
Desmond

Re: Drukarka 3D dla potrzeb nowoczesnego muzeum

Post autor: Desmond »

O, to ja wam podrzucę doskonałą firmę, która zajmuje się drukiem - 3D-TAL specjalizującą się w druku 3D elementów metalowych, drukują w aluminium, stali nierdzewnej, stali narzędziowej i w tytanie. Sprawdźcie sobie konkrety na tej stronie internetowej - https://www.3d-tal.com/oferta.php W grę u nich wchodzi produkcja jednostkowa, możliwość tworzenia pojedynczych produktów, także to bardzo wygodne rozwiązanie. Dodam, że firma drukuje na podstawie dostarczonych projektów, oferują też jednak profesjonalne projektowanie 3D od podstaw. U nas współpraca z nimi sprawdza się doskonale, to solidni fachowcy.
ODPOWIEDZ