Autoklaw Enbio

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Taśka

Autoklaw Enbio

Post autor: Taśka »

Hej ;)
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń do salonu kosmetycznego? Głównie zależy mi przede wszystkim na autoklawie ENBIO S bo sporo pozytywnych opinii na jego temat słyszałam. Mogę na Was i pomoc liczyć?
Violeśka

Re: Autoklaw Enbio

Post autor: Violeśka »

Co w takim razie powiecie o modelu autoklaw model Enbio S https://finefactory.pl/106532-autoklaw- ... 0mmx135mm- który ma takie funkcje, jak automatyczne raportowanie, sterylizacja kilku pakietów narzędzi jednocześnie i prosty w obsłudze. Fajnie się u nas przyjął i pewnie wraz z rozwojem kolejnych salonów dalej będziemy na nich stawiać.
BetkaLiś

Re: Autoklaw Enbio

Post autor: BetkaLiś »

My akurat zdecydowaliśmy się na kompletowanie wyposażenia do naszego salonu kosmetycznego w hurtowni FineFactory bardzo dobry model o wysokiej wydajności pracy, automatyczne raportowanie i wysoka dokładność pracy przy większej grupie narzędzi bo na raz można sterylizować nawet 8 pakietów za jednym razem.
Taśka

Re: Autoklaw Enbio

Post autor: Taśka »

BetkaLiś pisze: ↑29 wrz 2021, 7:53 My akurat zdecydowaliśmy się na kompletowanie wyposażenia do naszego salonu kosmetycznego w hurtowni FineFactory bardzo dobry model o wysokiej wydajności pracy, automatyczne raportowanie i wysoka dokładność pracy przy większej grupie narzędzi bo na raz można sterylizować nawet 8 pakietów za jednym razem.
Super, dzięki wielkie za wskazówki, na pewno sprawdzę i zobaczymy co z tego wyjdzie dzięki też za podrzucenie hurtowni kosmetycznej to której warto zajrzeć.
Noaśka

Re: Autoklaw Enbio

Post autor: Noaśka »

Kompletując sprzęt, dodatkowych akcesoriów i wyposażenia salonu w fotele kosmetyczne, czy również sprzęty do manicure to hurtownia FineFactory bardzo dobrze wypada. Jak autoklaw to zdecydowanie Enbio S korzystamy od kilku miesięcy i naprawdę nie mam podstaw do narzekań, też z tych rabatem chyba mają najlepszą cenę na rynku.
ODPOWIEDZ