Akcesoria dla zwierząt

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Melania-74
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2022, 15:00

Akcesoria dla zwierząt

Post autor: Melania-74 »

Kochani, jakie zazwyczaj kupujecie akcesoria dla zwierząt? Nie chodzi mi jedynie o legowisko dla psa, ale też inne wyposażenie, które może pomóc w aranżacji kącika właśnie dla naszego pupila. Ja bardzo lubię zamawiać takie rzeczy, żeby jak najlepiej urządzić mieszkanie i przygotować je według potrzeb pupila. Na pewno się ze mną zgodzicie, że to bardzo ważna kwestia :)
tomaszkowa

Re: Akcesoria dla zwierząt

Post autor: tomaszkowa »

Akcesoria to jedna sprawa a nalezyte zdabanie o zwierzaka to druga. Nalezy duzo dawać mu miłości, wychodzic na spacery kilka razy dziennie i odrobaczać regularnie a nade wszystko zadbać aby nie złapały kleszczy szczególnie teraz na wiosne kiedy robactwo sie lęgnie, krople fiprex duo u moich psiaków sie doskonale sprawdzają po kazdym spacerze dokładnie są ogladane i ani jednego kleszcza.

szafa sosnowa trzydrzwiowa
ritka

Re: Akcesoria dla zwierząt

Post autor: ritka »

Bardzo ładne akcesoria dla psiaków można zamówić tutaj https://kissthedog.pl/ :) ja szukałam jakichś fajnych, bezuciskowych szelek guard i właśnie od nich zamawiałam. Wszystko szyją samodzielnie na miejscu
ODPOWIEDZ