Szybkie pożyczki

Jesteś mistrzem okazji? Udało Ci się upolować świetną promocję? Podziel się najlepszymi ofertami.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Szybkie pożyczki

Post autor: Grivina »

Popularność szybkich pożyczek cały czas rośnie. Wakacyjny okres to też idealnym moment na wzięcie takiej pożyczki bo pojawia siew iele fajnych ofert. Na tym blogu https://blog.pozyczkabez.pl/ udało mi się znaleźć kilka informacji o fajnych ofertach pożyczkowych. Moze zanim się na jakąś zdecydujesz , to warto tam zerknać?
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: Tori »

Może ktoś z Was wie jak wygląda sprawa z pożyczkami w Wonga? Czy oni szybko przyznają pożyczkę, jeśli zamierzam wziąć od nich pieniądze po raz pierwszy?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:10

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: oewonga »

Tori pisze: ↑19 gru 2019, 1:06 Może ktoś z Was wie jak wygląda sprawa z pożyczkami w Wonga? Czy oni szybko przyznają pożyczkę, jeśli zamierzam wziąć od nich pieniądze po raz pierwszy?
Witam! Tori, jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: Tori »

A jaki będzie koszt pierwszej pożyczki w Wonga?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:10

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: oewonga »

Tori pisze: ↑31 sty 2020, 0:15 A jaki będzie koszt pierwszej pożyczki w Wonga?
Witam! Tori jako nasza nowa Klientka możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1 500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to maksymalnie 10 zł) lub ratalną w kwocie do 20 000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2 500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie wonga.com w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

projektory warszawa
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: Tori »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeśli mogę jeszcze dopytać, jakie dokumenty są mi potrzebne, jeśli planuję ubiegać się o pożyczkę u Państwa?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:10

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: oewonga »

Tori pisze: ↑10 lut 2020, 23:09 Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeśli mogę jeszcze dopytać, jakie dokumenty są mi potrzebne, jeśli planuję ubiegać się o pożyczkę u Państwa?
Witam! Tori, podczas wnioskowania o pożyczkę, możemy poprosić Cię o wymienione poniżej dokumenty: wyciąg z konta, który będzie potwierdzać wpływy z tytułu otrzymywanego wynagrodzenia lub aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu i uzyskiwanym dochodzie lub aktualny skan lub zdjęcie umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej możemy poprosić o dosłanie na nasz adres mailowy ([email protected]) wyciągu z konta potwierdzającego: wpływy z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej płatności wykonywane do ZUS i do urzędu skarbowego płatności uiszczane z tytułu podatku VAT.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
mimi88
Posty: 29
Rejestracja: 08 lip 2019, 10:50

Re: Szybkie pożyczki

Post autor: mimi88 »

W mojej ocenie najszybsze pożyczki to pożyczki bez zaświadczeń. Sami poczytajcie https://concash.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen . Przy takich pożyczkach nie są potrzebne zaświadczenia od pracodawcy, wystarczy złożyć wniosek. To ogranicza formalności i przyspiesza wypłatę pożyczki.
ODPOWIEDZ