Promocja w aptece

Jesteś mistrzem okazji? Udało Ci się upolować świetną promocję? Podziel się najlepszymi ofertami.
Awatar użytkownika
Weronika
Posty: 19
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:03

Promocja w aptece

Post autor: Weronika »

Cześć! Jeśli chcesz zakupić leki w niższych cenach, to koniecznie sprawdź promocje w Apteka-leki.pl. W jej ofercie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości leki i kosmetyki. Zamówienia są realizowane w trybie ekspresowym.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:04

Promocja w firmie

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że promocja w aptece będzie wyglądać podobnie jak w każdej innej firmie. Trzeba o reklamie i promocji pamiętać i tyle - bez względu czy zaczynamy dopiero działalność, czy prowadzimy firmę już dłuższy czas.Wydrukowanie w drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/ chociaż tych podstawowych materiałów reklamowych jak wizytówki to konieczność. Dzięki temu mamy gadżety najwyższej jakości oraz darmową dostawę do domu pod wskazany adres.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

Re: Promocja w aptece

Post autor: smerfetka »

Jeśli zależy nam by firma się rozwijała i utrzymała na rynku jak najdłużej to musimy zainwestować dobre wizytówki. W końcu to na nich dawniej polegały największe firmy. Dlatego też jest warto pójść w ślady tych największych firm i także zamówić własne wizytówki. Na szczęście można to teraz zrobić nie wychodząc z domu przez internet. A jedną z najlepszych drukarni znajdziesz na https://www.drukowalnia.pl/oferta/wizytowki-skladane/
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Promocja w aptece

Post autor: Tori »

Jasne, że to ważne, żeby apteka miała dobre ceny, ale też z tego powodu najczęściej kupuję w aptece DOZ. Dodatkowo, wielki plus za to, że bez problemu można u nich zrealizować e-receptę, bo wiem, że w innych aptekach różnie bywa.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:04

Re: Promocja w aptece

Post autor: kasiunia »

Promocje leków w aptekach mają na celu zachęcenie pacjentów do przyjścia i zrobienia zakupów w tej aptece a nie innej.Każda firma jest dobra jeśli jest skuteczna. Na początku pamiętać trzeba by wyposażyć się w odpowiednie wizytówki czy ulotki.W każdej branży organizowane są tez targi wystawiennicze i nie może nas na takiej imprezie zabraknąć. Moja firma ma stałego wykonawce potrzebnych gadżetów reklamowych - https://retio.pl/, gdzie oprócz materiałów reklamowych zaopatrujemy się w lady i trybunki wystawiennicze. pzdr
Awatar użytkownika
Nasta
Posty: 14
Rejestracja: 21 sty 2020, 8:41

Re: Promocja w aptece

Post autor: Nasta »

Tori pisze: ↑15 gru 2019, 22:36 Jasne, że to ważne, żeby apteka miała dobre ceny, ale też z tego powodu najczęściej kupuję w aptece DOZ. Dodatkowo, wielki plus za to, że bez problemu można u nich zrealizować e-receptę, bo wiem, że w innych aptekach różnie bywa.
Ja też jestem jestem zadowolona z DOZ i wszystkie e-recepty tam realizuję. Do tego personel jest naprawdę dobrze przeszkolony i zawsze można liczyć na pomoc.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Promocja w aptece

Post autor: jol879 »

Ja pomagam mojemu bratu w prowadzeniu sklepu internetowego, a jak wiadomo ta branża ciągle się rozwija i musimy inwestować. Zdecydowaliśmy się między innymi na skorzystanie z oferty tej firmy https://rst.software/pl/blog/2019/09/ar ... roserwisy/ , a teraz czytam o mikrousługach i mikroserwisach w artykule na stronie.
Fełesz

Re: Promocja w aptece

Post autor: Fełesz »

Weronika pisze: ↑29 maja 2019, 10:44 Cześć! Jeśli chcesz zakupić leki w niższych cenach, to koniecznie sprawdź promocje w Apteka-leki.pl. W jej ofercie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości leki i kosmetyki. Zamówienia są realizowane w trybie ekspresowym.
Ja powiem z własnego doświadczenia, że nie zawsze opłaca się właśnie przez internet - ostatnim moim odkryciem jest promocja dla seniorów w DOZie. Jeśli o niej nie słyszeliście, to osoby +60 mogą u nich zaoszczędzić aż 20% na swoich lekach, moi rodzice korzystają,
izuśfit

Re: Promocja w aptece

Post autor: izuśfit »

kasiunia pisze: ↑09 mar 2020, 8:08 Promocje leków w aptekach mają na celu zachęcenie pacjentów do przyjścia i zrobienia zakupów w tej aptece a nie innej.Każda firma jest dobra jeśli jest skuteczna. Na początku pamiętać trzeba by wyposażyć się w odpowiednie wizytówki czy ulotki.W każdej branży organizowane są tez targi wystawiennicze i nie może nas na takiej imprezie zabraknąć. Moja firma ma stałego wykonawce potrzebnych gadżetów reklamowych - https://retio.pl/, gdzie oprócz materiałów reklamowych zaopatrujemy się w lady i trybunki wystawiennicze. pzdr
Wow, super. Masz jakiś namiar (numer telefonu)??
-

Tani catering dietetyczny Kraków

lcd
taniuśko23

Re: Promocja w firmie

Post autor: taniuśko23 »

kasiunia pisze: ↑11 wrz 2019, 12:21 Myślę ,że promocja w aptece będzie wyglądać podobnie jak w każdej innej firmie. Trzeba o reklamie i promocji pamiętać i tyle - bez względu czy zaczynamy dopiero działalność, czy prowadzimy firmę już dłuższy czas.Wydrukowanie w drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/ chociaż tych podstawowych materiałów reklamowych jak wizytówki to konieczność. Dzięki temu mamy gadżety najwyższej jakości oraz darmową dostawę do domu pod wskazany adres.
Nie zapomnij o loklanym SEO :D
-
tani catering dietetyczny
mały88

Re: Promocja w firmie

Post autor: mały88 »

kasiunia pisze: ↑11 wrz 2019, 12:21 Myślę ,że promocja w aptece będzie wyglądać podobnie jak w każdej innej firmie. Trzeba o reklamie i promocji pamiętać i tyle - bez względu czy zaczynamy dopiero działalność, czy prowadzimy firmę już dłuższy czas.Wydrukowanie w drukarni internetowej - ... chociaż tych podstawowych materiałów reklamowych jak wizytówki to konieczność. Dzięki temu mamy gadżety najwyższej jakości oraz darmową dostawę do domu pod wskazany adres.
Też chcę na jakaś promocję postawić

___
tuning wrocław
wewuś84

Re: Promocja w firmie

Post autor: wewuś84 »

kasiunia pisze: ↑11 wrz 2019, 12:21 Myślę ,że promocja w aptece będzie wyglądać podobnie jak w każdej innej firmie. Trzeba o reklamie i promocji pamiętać i tyle - bez względu czy zaczynamy dopiero działalność, czy prowadzimy firmę już dłuższy czas.Wydrukowanie w drukarni internetowej - ..... chociaż tych podstawowych materiałów reklamowych jak wizytówki to konieczność. Dzięki temu mamy gadżety najwyższej jakości oraz darmową dostawę do domu pod wskazany adres.
Jakie macie pomysły?
ODPOWIEDZ