Produkty do paznokci

Jesteś mistrzem okazji? Udało Ci się upolować świetną promocję? Podziel się najlepszymi ofertami.
Nileś

Produkty do paznokci

Post autor: Nileś »

Poszukuję sklepów, może drogerii internetowych, w których kupię produkty do paznokci w dobrej cenie? Nie chodzi mi tylko o lakiery, w tym lakiery hybrydowe i żele, chociaż to przede wszystkim, ale też różnego rodzaju bloczki, pilniczki, cążki. Gdzie kupujecie takie akcesoria?
Pauliśka

Re: Produkty do paznokci

Post autor: Pauliśka »

Zajrzyj sobie do Cuccio https://cuccio.pl/pl/c/Plytki%2C-stemple/84. To specjaliści od produktów do paznokci. Zamawiam u nich lakiery hybrydowe i stemple do paznokci. Z tego co pamiętam, to pilniczki też mają w asortymencie. Przymierzam się też do wypróbowania lakieru tytanowego - to nowość.
Aldonuś

Re: Produkty do paznokci

Post autor: Aldonuś »

Cześć Nileś. Jeśli szukasz odżywek do paznokci w dobrej cenie to marka Eveline nie ma sobie równych. Ma niedrogie a jakie dobre te odżywki! Ja mam właśnie 6w1 - świetna jakość, warto wypróbować u siebie, bo myślę że Tobie też pomoże przywrócić paznokciom dawną świetność
mały94

Re: Produkty do paznokci

Post autor: mały94 »

Nileś pisze: ↑30 maja 2021, 16:20 Poszukuję sklepów, może drogerii internetowych, w których kupię [...] w dobrej cenie? Nie chodzi mi tylko o lakiery, w tym lakiery hybrydowe i żele, chociaż to przede wszystkim, ale też różnego rodzaju bloczki, pilniczki, cążki. Gdzie kupujecie takie akcesoria?
Ja polecam hybrydy

___
https://www.51015kids.eu/chlopiec/parasolki
ODPOWIEDZ