Zalety Ekofibru

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Sław-81
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 5:36

Zalety Ekofibru

Post autor: Sław-81 »

Witam! Jestem w trakcie budowy domu i obecnie zastanawiam się nad wyborem materiału na jego ocieplenie. Pomyślałem o włóknie celulozowym. W tej metodzie specjalizuje się firma Ekofiber. Jakie są według was zalety takiego rozwiązania?
Awatar użytkownika
Petra1960
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 23:36

Re: Zalety Ekofibru

Post autor: Petra1960 »

Przede wszystkim ekologia i ekonomia, a do tego energooszczędność. Ekofiber jest poza tym materiałem oddychającym, odpornym na działanie ognia i nieprzyjaznym dla gryzoni czy insektów. Sądzę, że to bardzo dobry wybór.
Żbik

Re: Zalety Ekofibru

Post autor: Żbik »

Ja również jestem w trakcie budowy i myślimy nad ociepleniem. Sporo czytałem na ten temat na https://novio.pl/technologia/ocieplenie-domu/ . Bardzo ważne jest dobrej jakości ocieplenie bo dzięki temu oszczędzamy na ogrzewaniu. Jakie waszym zdaniem materiały najlepiej wybrać?
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Zalety Ekofibru

Post autor: astronom »

W sumie ja dopiero co zaczynam rozglądać się za takim materiałem na izolację oraz ocieplenie i chcę wybrać mądrze oraz aby był on wysokiej jakości. Z tego co wiem to doskonałym wyborem jest na pewno materiał od https://www.knaufinsulation.pl/ i właśnie raczej na niego ja się zdecyduję.
ODPOWIEDZ