USZCZELNIANIE KOMINA

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
błysk

USZCZELNIANIE KOMINA

Post autor: błysk »

Cześć, czy są tu może osoby, które orientują się, ile może kosztować takie uszczelnianie kominów / Interesuje mnie to na wiosnę, no ale czas najwyższy zrobić, bo z tym kominem to różne przeboje się robią, a ja muszę po prostu mieć w 100% sprawny system cieplny w domu. Jakieś pomysły, wskazówki? Ja na pewni jestem na to otwarta.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: USZCZELNIANIE KOMINA

Post autor: maki »

Wiem, o czym mówisz. Sami musieliśmy naprawić nasz komin, bo był nieszczelny. Tym zadaniem zajęła się firma Usługi Kominiarskie Adam Orell https://kominiarze-szczecin.pl/naprawa-komina/ ze Szczecina. Mogę ich szczerze polecić, bo spisali się bardzo dobrze, mają szeroki zakres usług, znają się na tym, co robią. U brata montowali komin i tak samo, wykonali zlecenie bez najmniejszego problemu, w dobrej cenie, rzetelnie.
Dobłosz66

Re: USZCZELNIANIE KOMINA

Post autor: Dobłosz66 »

Myślę, że cena jest bardzo indywidualna i będzie inna w przypadku każdego komina. Najlepiej będzie skontaktować się z kominiarzem, który oceni stan komina oraz przewodów kominowych i dokładnie wyjaśni, co należy z nim zrobić. Polecam odezwać się do Zakładu Usług Kominiarskich Janusz Mitas z Warszawy: https://www.kominiarze-warszawa.pl/oferta - świetnie znają się na rzeczy, sumiennie podchodzą do swojej pracy i naprawdę dokładnie badają każdy komin. Lepszych specjalistów w tej dziedzinie nie znam, naprawdę warto się do nich odezwać.
kamówa

Re: USZCZELNIANIE KOMINA

Post autor: kamówa »

Aby taka usługa została zrealizowana porządnie, jej realizację warto powierzyć do doświadczonych specjalistów. Ja w końcu postawiłem na https://www.kominiarz.gniezno.pl/uslugi i muszę przyznać, że był to strzał w 10. Zajęli się nie tylko uszczelnianiem komina, ale i pełnymi usługami kominiarskimi, na najwyższym poziomie. Na pewno i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie!
ODPOWIEDZ