Tablice kredowe

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Tablice kredowe

Post autor: wiki33 »

Będziemy remontować pokój starszej córki. Zażyczyła sobie do pokoju takie tablice kredowe https://mojebambino.pl/3609-naklejki-na-sciane. Mają nawet przyjazne kształty ;) Wiem, że niektórzy mają nawet całe drzwi pomalowane farbą tablicową. Zastanawia mnie jedynie fakt sprzątania po tym rysowaniu. To jednak kreda.

rhp 100
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Tablice kredowe

Post autor: kwiatek »

Ja widziałam, że takie tablice szkolne wysokiej jakości można zamówić na przykład w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne-zielone. Tak więc jeśli nadal szukacie, to polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale wysokie nie są ;)
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: Tablice kredowe

Post autor: Bociek »

Urządzając pokój nie zapomnijcie też o dekoracjach. Tutaj http://naklejkomania.eu/10-naklejki-na-sciane popatrzcie sobie na różne naklejki ścienne. Łatwo się je przykleja, są takie fajne, że nie robią się żadne bąble ani nic. Farby też nie odrywają ;)
Łukasz

Re: Tablice kredowe

Post autor: Łukasz »

Jeżeli dekorujecie swoje mieszkanie to warto zainteresować się naklejkami na ścianę na przykład takimi -> https://tanienaklejanie.pl/naklejki-na-sciane
ODPOWIEDZ