Szkolenia

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:50

Szkolenia

Post autor: gwiazdka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Szkolenia

Post autor: kwiatek »

A czy kojarzycie jakieś firmy przeprowadzające szkolenia z zakresu przepisów RODO i ochrony danych osobowych? Ja osobiście mogę Wam polecić szkolenia organizowane przez https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Są one na naprawdę wysokim poziomie, prowadzone przez profesjonalistów. Jestem przekonana, że będziecie z nich zadowoleni :)
Jędza

Re: Szkolenia

Post autor: Jędza »

Ze szkoleń to polecam dobrać takie które pomogą nam dobrze się wdrożyć w aktualne wymogi jak ochrona danych osobowych i RODO. Oczywiście można też zlecić audyt firmie zewnętrznej która szczegółowo sprawdzi procedury i wskaże ewentualne niedomagania. Mogę polecić tych https://www.isecure.pl/ bo są specjalistami w tej dziedzinie. Oprócz audytów mogą przeprowadzić właśnie szkolenia dla całej kadry.
ODPOWIEDZ