Szkoła Europejska

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 102
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Szkoła Europejska

Post autor: KarinaMa »

Czuję, że dobrym rozwiązaniem dla Was może być skorzystanie z oferty Szkoły Europejskiej. Na przykładzie takich rozwiązań jak https://szkolaeuropejska.pl/ idealnie widać, jak dużą może być to szansą dla Waszych maluchów. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Bociek »

Wybór szkoły dla dzieci to nie lada trudność. Wiem coś o tym, bo każdy rodzic chce dla dziecka jak najlepiej a szkół jest masa. Przynajmniej w dużych miastach jak Warszawa. Ja zdecydowałem się posłać dzieci do szkoły prywatnej. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest super, dzieci się w niej dobrze czują i dobre wyniki w nauce mają. Wyboru nie żałuję. Szkoła jest naprawdę dobra.
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Szkoła Europejska

Post autor: graska »

Fajnie, że myślicie o językach obcych. Jeżeli chodzi o edukacje dzieci to według mnie jest to jedna z ważniejszych rzeczy, tak samo jak i matematyka. Dlatego też wysłaliśmy córkę do Te Vizji Wawer. Jest już w 4 klasie i ma bardzo dobre wyniki. Nauczyciele świetnie prowadzą lekcje, potrafią zainteresować dzieci tematem.
Awatar użytkownika
Venuus
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2019, 15:55

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Venuus »

Jeżeli zależy Wam na licznych zajęciach językowych dla dzieci najlepiej wybrać szkołę, gdzie jest dużo angielskiego i drugiego języka do wyboru. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie oferuje dzieciom już od „zerówki” osiem godzin języka angielskiego w tygodniu, od trzeciej klasy – siedem godzin języka angielskiego oraz drugi język obcy do wyboru, od czwartej do ósmej – nauczanie z elementami dwujęzyczności.
Awatar użytkownika
Bociek
Posty: 59
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:45

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Bociek »

Teraz poziom języków obcy jest wysoki również w szkołach prywatnych. Godna polecenia jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Szkoła jest na Mokotowie. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Dzieci tam już od klasy "0" mają lekcje z języka angielskiego.

tesco kraków siedziba
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Szkoła Europejska

Post autor: kwiatek »

A jakie możecie polecić szkoły języków obcych, w których można się uczyć na przykład języka francuskiego? Czy ktoś z Was miał może do czynienia ze Szkołą ProfiLingua? Widziałam na jej stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że takie kursy są tam prowadzone nawet w systemie on-line ;) Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 150
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:17

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Delicja »

Postawcie na naukę języków obcych u swoich dzieci, na pewno wam za to w przyszłości podziękują:) Już teraz widać jak to jest bardzo ważne przy szukaniu pracy, wyjazdach wakacyjnych, a pewnie za kilkanaście lat będzie to już normą. Postawiłam na Te Vizje, gdzie jest dużo angielskiego i też dodatkowy język obcy.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:19

Re: Szkoła Europejska

Post autor: anulka30 »

Ja jakoś mam ciężko nauczyć się wszystkiego, a więc szukam rozwiązań z kursami. Czytałam dużo o tym na http://www.aszkolenia.pl/1743/chcesz-si ... iebie.html i moim zdaniem jest to godna uwaga. Nauka nigdy nie idzie w las.
Awatar użytkownika
Pietruszka
Posty: 58
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:12

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Pietruszka »

Jeżeli ktoś z Was szuka podstawówki w stolicy to moim zdaniem godna polecenia jest równie Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Szkołę prowadzi Fundacja Varosovia. Kładą tam naprawdę duży nacisk na naukę języków, a to moim zdaniem w dzisiejszym świecie podstawa.
duża

Re: Szkoła Europejska

Post autor: duża »

Te Vizja to dobry wybór. Wasze dziecko otrzyma tam najlepsze narzędzia rozwoju. Nauczyciele są bardzo pomocni, mili i profesjonalni. Zadbają o rozwój waszego dziecka
ODPOWIEDZ