Szambo przydomowe

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Szambo przydomowe

Post autor: sunrise »

Dzień dobry, czy są tutaj może użytkownicy szamba betonowego przydomowego? Jak to się wszystko spisuje i z kim się zakładaliście ? Mam takie pytania, ponieważ bardzo nam zależy na tym, żeby coś takiego założyć i tutaj http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ mogą nam to zrobić. Oczywiście same betonowe pojemniki produkują w dobrej jakości. Możecie nam więcej powiedzieć o takim rozwiązaniu?
łaśki9

Re: Szambo przydomowe

Post autor: łaśki9 »

Szambo jest dobrym rozwiązaniem - jeśli się na nie zdecydujecie to tylko załatwcie sobie dobrą firmę do wyowzu. Ja korzystam z https://wywozszamba-dabrowagornicza.pl/ i muszę przyznać, że bardzo jestem zadowlony :) Mają super sprawną ekipę, która szybko zajmuje się bezpiecznym opróżnienienm szamba.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Szambo przydomowe

Post autor: bretta »

Mamy szambo, ale w domku na działce, tam postawiliśmy na szambo monolityczne od producenta SOLIDBET https://szambabetonowesolidbet.pl/ofert ... olityczne/ z Sołtykowa. Ich szamba przede wszystkim są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są szczelne, nie przepuszczają żadnych nieczystości do gruntu, co jest niesamowicie ważne. Dodatkowo są one dostępne w dobrych cenach, polecam.
tymbórminern

Re: Szambo przydomowe

Post autor: tymbórminern »

Ważną rzeczą jest znalezienie odpowiedniej firmy, która zajmuje się opróżnianiem szamb. Jeżeli mieszkacie na pomorzu to polecam wam skontaktować się z http://wywoznieczystosci.pomorze.pl/ Sam regularnie korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Szambo przydomowe

Post autor: astronom »

Z całą pewnością jeśli już mamy szambo to ja również jestem zdania, że na pewno warto jest mieć do niego jeszcze niezbędny osprzęt. Jakiś czas temu widziałem bardzo ciekawe pompy monoblokowe https://www.dostudni.pl/pompy-monoblokowe,c104.html i zastanawiam się teraz na poważnie nad kupnem jednej z nich.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Szambo przydomowe

Post autor: okina »

Szambo mamy na działce, na działce mieszkamy często tygodniami podczas wakacji i tam szambo działa bardzo dobrze. Tylko wiadomo, że szambo musi być opróżniane znacznie częściej niż oczyszczalnia, która mamy przy naszym domu. I tu, i tu usługami asenizacyjnymi zajmuje się Zakład usług asenizacyjnych https://www.asenizacyjne24.pl/oferta/wy ... emyslowych z Wiśniowej Góry k. Łodzi. Oni są terminowi, rzetelni, przyjeżdżają szybko i doskonale wykonają swoją pracę, mają usługi w dobrych cenach, polecam.
Mikołaj70

Re: Szambo przydomowe

Post autor: Mikołaj70 »

Ja też posiadam szambo betonowe dwukomorowe o pojemności 10 000l i wymiarach 3,5m x 3m x 2,45m. Doborem, transportem i montażem zbiornika zajęła się firma https://www.szambobetonowe24.pl/lokalizacje/mazowieckie. Szambo charakteryzuje się wysoką szczelnością, łatwą eksploatacją oraz przystępną ceną. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.
Norbert Łącki

Re: Szambo przydomowe

Post autor: Norbert Łącki »

Ja też posiadam szambo przydomowe i jestem z niego zadowolony. Zaletą tego rozwiązania jest niska cena zakupu, łatwa eksploatacja oraz brak przykrych zapachów. Wywozem nieczystości zajmuje się u mnie firma http://www.prymasenizacja.pl/kontakt/. Swoje usługi wykonują profesjonalnie i terminowo.
tośia19909

Re: Szambo przydomowe

Post autor: tośia19909 »

sunrise pisze: ↑14 lip 2020, 17:09 Dzień dobry, czy są tutaj może użytkownicy szamba betonowego przydomowego? Jak to się wszystko spisuje i z kim się zakładaliście ? Mam takie pytania, ponieważ bardzo nam zależy na tym, żeby coś takiego założyć i tutaj http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ mogą nam to zrobić. Oczywiście same betonowe pojemniki produkują w dobrej jakości. Możecie nam więcej powiedzieć o takim rozwiązaniu?
Niestety nie pomogę. Pozdrawiam serdecznie!
=
aborcja Czechy
Ośka

Re: Szambo przydomowe

Post autor: Ośka »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o wybór szamba, to najlepiej zdecydować się na szambo betonowe. Z tego co wiem, ta firma https://szamba-septic.pl/szamba-betonow ... ybunalski/ ma całkiem spore doświadczenie w tym zakresie, więc polecam wam się do niej zgłosić. Na pewno jakoś odpowiednio wam doradzą.
ODPOWIEDZ