Systemy wentylacji

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
mira_82
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 11:06

Systemy wentylacji

Post autor: mira_82 »

Cześć. Szukając specjalistów od systemów wentylacji z Wrocławia, trafiłam na firmę klima24h.pl. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Zastanawiam się nad zleceniem im montażu wentylacji. Myślicie, że warto?
Awatar użytkownika
nora
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 20:37

Re: Systemy wentylacji

Post autor: nora »

Ja mam bardzo pozytywną opinię o tej firmie. Zajmują się nie tylko sprzedażą centrali wentylacyjnych, ale też montażem instalacji i ich serwisowaniem. Do zleceń podchodzą profesjonalnie i realizują je w czasie, co jest równie istotne. Nie mają sobie równych.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Systemy wentylacji

Post autor: mojrra »

Wentylacja musi dobrze działać, żeby jednak nie powstawał grzyb na ścianach. U nas pracami montażowymi, jeżeli chodzi o wentylację, zajęła się firma Projekt Wentylacja z Katowic https://projektwentylacja.pl/wentylacja.html. To profesjonaliści, którzy bez problemu wykonali zleconą im pracę, do tego w korzystnej cenie. W ich hurtowni także, byliśmy w stanie całkowicie zaopatrzyć się w potrzebny nam sprzęt, polecam.
wiruś2

Re: Systemy wentylacji

Post autor: wiruś2 »

Profesjonalne sterylizatory to się przyda w każdej firmy https://medikapoland.pl/pl/content/150- ... -powietrza doskonale się sprawdzają u mniew domu. W zimie żadziej wietrzy się pomieszcznia i wirusy grzyby i pleśn mogą w nich zalegać. Taki sprzęt podpatrzyłam u lekarza bo tam odkażają pomieszzcenia żeby jak najmniej się choroby roznosiły.
WitorWiktorowskYŁ

Re: Systemy wentylacji

Post autor: WitorWiktorowskYŁ »

Ja ze swoje strony polecam zapoznać się z oferta firmy http://ventus.info.pl/oferta/, która oferuję montaż wentylacji z odzyskiem ciepła. Ja taką wentylację mam w miejscu pracy i naprawdę sobie taka wentylację chwalę. Od kiedy mamy taka profesjonalną wentylację niema żadnej wilgoci a co za tym idzie grzyba na ścianach.
ODPOWIEDZ