Remont, odgrzybianie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Remont, odgrzybianie

Post autor: bretta »

Musieliśmy już robić remont, niestety na ścianach wyszedł nam grzyb i trzeba było go usunąć, osuszyć dom, no i odmalować, naprawić te wszystkie szkody. Osuszaniem, odgrzybianiem i dezynsekcją zajęła się u nas firma STANKAR https://www.stankar.pl/odgrzybianie ze Stargardu Gdańskiego. Ich oferta jest kompleksowa, jak można było wywnioskować po tym ile u nas zrobili. Wszystkie prace przebiegły całkiem szybko, porządnie i w dobrej cenie, jest to firma godna polecenia.
Dżony

Re: Remont, odgrzybianie

Post autor: Dżony »

Znalezienie rzetelnej firmy, która zajmuje się osuszaniem po zalaniu, jest niezbędne do ochrony swojej nieruchomości przed długotrwałymi uszkodzeniami. Strona https://osuszanie24.com/ oferuje dostęp do profesjonalnych usług, które pomogą szybko i efektywnie usunąć skutki awarii. Wybierając takiego partnera, można mieć pewność, że prace zostaną przeprowadzone zgodnie z najwyższymi standardami.
ODPOWIEDZ