Przydomowa oczyszczalnia

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: maki »

Macie oczyszczalnię, czy jesteście podłączeni do sieci? My się zastanawialiśmy nad tym, czy oczyszczalnia to dobry pomysł, ale w końcu się zdecydowaliśmy. Postawiliśmy na oczyszczalnię Kingspan BioFicient, która kupiliśmy w sklepie internetowym FHU MiM https://sklep.zbiorniki.szczecin.pl/pl/ ... -4-RLM/268. Oni tam mają wiele zbiorników do wyboru w świetnych cenach, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: dzer »

Tak, korzystamy z oczyszczalni już od ponad roku i zgadzam się, że takie rozwiązanie, jak nie ma jak się przyłączyć do sieci, jest najlepsze, ale też i najwygodniejsze. My naszą oczyszczalnię biologiczną kupiliśmy z firmy Bio Eden z Wiśniowej Góry k. Łodzi https://www.bioeden.eu/oferta/biologicz ... ie-sciekow. To rzetelna firma, mają świetnej jakości produkty, ale też wiele wariantów do wyboru, jak również korzystne ceny. Oczyszczalnia działa niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Przydomowa oczyszczalnia

Post autor: mojrra »

My korzystamy już od ponad roku z przydomowej oczyszczalni hybrydowej BDH od producenta Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ydowa-bdh/. To rzetelny producent, ma korzystna, kompleksowa ofertę, a w niej świetnej jakości produkty. Oczyszczalnia działa niezawodnie, sprawdza nam się świetnie, cenowo wyszło jak najbardziej opłacalnie, polecam.
ODPOWIEDZ