Profesjonalny projekt wnętrza

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
juliusz72
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 10:03

Profesjonalny projekt wnętrza

Post autor: juliusz72 »

Witam serdecznie. Od niedawna jestem właścicielem nowego mieszkania, jednak jest ono w stanie deweloperskim. Osobiście nie znam się na aranżowaniu przestrzeni, więc pomyślałem o skorzystaniu z usług projektantów z Intus Group. Znacie ten zespół? Polecacie?
Awatar użytkownika
mirosz1999
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:57

Re: Profesjonalny projekt wnętrza

Post autor: mirosz1999 »

Ekipa z Intus Group wykonuje też wizualizacje wnętrz 3D, co jest obecnie nieodłącznym elementem tworzenia projektów wnętrz. Mogę pochwalić ich za indywidualne podejście i dbałość o detale. Nie można odmówić im też wiedzy i doświadczenia.
Żeluś

Re: Profesjonalny projekt wnętrza

Post autor: Żeluś »

W poszukiwaniu ekskluzywnych wnętrz w klasycznym stylu polecam skontaktowanie się z tą firmą https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/. Jeśli dysponujecie budżetem, to zainwestujcie w projekt. Znajdziecie tu profesjonalne usługi, a pracujący architekci będą Wam towarzyszyć Wam cały czas - od początku współpracy, właściwie do wprowadzki, więc możecie być spokojni o każdy etap prac.
Poluś

Re: Profesjonalny projekt wnętrza

Post autor: Poluś »

Kiedyś fascynowało mnie projektowanie wnętrz. Warszawa ma wiele świetnych firm, które robią cuda nawet na małej powierzchni. Widziałam pracę Pogotowia Wnętrzarskiego https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ i jakby to powiedział mój syn "lekko mnie zamurowało". Robią na prawdę świetną robotę.
ODPOWIEDZ