prawo pracy

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

prawo pracy

Post autor: Grivina »

Czy was też tak jak mnie przeraża prawo w firmie i wszystkie te papierkowe sprawy ? Przepisy, które ciągle się zmieniają i wnioski jakie trzeba wypełniać by coś załatwiać. Sama wiele szukałam ale zdecydowanie wole gdy pomoże mi http://erzecznikpatentowy.pl/ , ludzie którzy są w prawie pracy na bieżąco lepiej sobie z tym wszystkim poradzą niż ja
łódka333

Re: prawo pracy

Post autor: łódka333 »

Kancelaria musiała mi udzielić wielu porad odnośnie prawa pracy. Bezbłędni na tym polu okazali się https://kancelariadrozdowski.pl/prawo-pracy a ich oferta całkowicie mnie porwała. Telefonicznie udzielono mi informacji odnośnie najrozsądniejszych rozwiązań dla firmy, więc wyszliśmy z tego obronną ręką.
kórtyna

Re: prawo pracy

Post autor: kórtyna »

Jako przedsiębiorca, potrzebowałem pilnego wsparcia z zakresu prawa pracy. A należytej pomocy na tym polu udzielili mi https://www.cgh-kancelaria.pl/obszary-p ... awo-pracy/ , którzy okazali się bezbłędni. Obsługa prawna przedsiębiorstw to także ich specjalizacja, dlatego skup się na tym obszarze.
jadwi67

Re: prawo pracy

Post autor: jadwi67 »

Znalazłam kancelarię specjalizującą się w prawie pracy - https://lawsome.pl. Czy ktoś mógłby ją polecić? W Warszawie nie znalazłam podobnej kancelarii!
ODPOWIEDZ