Odszkodowanie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
grann
Posty: 114
Rejestracja: 06 maja 2020, 12:18

Odszkodowanie

Post autor: grann »

Mieliście kiedyś taką sytuację, że wasz budynek został uszkodzony? U nas niestety tak się stało. W miejscowości robiono wodociąg i nie wiem jaki oni mają inżynierów, ale niestety nasze budynki przez ich błąd ucierpiały i to bardzo. Początkowo nie wiedzieliśmy nawet czy coś da się wywalczyć, no bo to przecież wodociągi, a już wielokrotnie się słyszało, że albo odszkodowania nie było, albo było minimalne. Dlatego zwróciliśmy się o pomoc do firmy KOMPENSATA z Rudy Śląskiej https://www.kompensata.com.pl/pozostale ... nkach.html. Oni pomogli nam w uzyskaniu należytego odszkodowania w dobrej cenie, To prawdziwi nieprofesjonaliści, którym jesteśmy wdzięczni, polecam.
Awatar użytkownika
Challenger
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:36

Re: Odszkodowanie

Post autor: Challenger »

Miałem podobny przypadek podczas prac ziemnych wykonywanych przy pobliskiej drodze. Pomogła mi wówczas kancelaria odszkodowawcza Common Business https://cbgrupa.pl/uslugi/szkody . Dzięki nim udało mi się uzyskać należne odszkodowanie, pozwalające na pełne naprawienie wyrządzonych szkód. Znakomici specjaliści w swoim fachu, dbający o 100% zadowolenie klienta.
Awatar użytkownika
KurczakKarry
Posty: 20
Rejestracja: 17 cze 2020, 17:08

Re: Odszkodowanie

Post autor: KurczakKarry »

Jeśli odszkodowanie się należy, to jak najbardziej warto o nie zawalczyć. Mi w bardzo podobnym przypadku pomagała kancelaria adwokacka Krzysztofa Bieniasa https://adwokatbienias.pl/klienci-indywidualni/ . Udało się pozyskać fundusze, które wykorzystałem w celu naprawy szkody.
Awatar użytkownika
Laska_33r
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:04

Re: Odszkodowanie

Post autor: Laska_33r »

Najgorzej chyba udowodnić błędy medyczne. Odszkodowania dają albo małe, albo wcale. Wiem, że kancelaria https://kancelariaprobono.pl/bledy-medyczne/ dobrze radzi sobie w tym temacie. Kilka osób wygrało, a wydawałoby się, że mieli sprawy z tych beznadziejnych.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Odszkodowanie

Post autor: kozi44 »

jeśli chodzi kancelarie specjalizujące się w odszkodowaniach to ja polecam tutaj zajrzeć https://rankingkancelariiodszkodowawczy ... kancelarie I samemu na podstawie tego rankingu zdecydować która jest najlepsza.
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Odszkodowanie

Post autor: dama »

Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na ciekawą firmę. Zajmuje się ona odzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach w UK. Warto pomyśleć o profesjonalnej pomocy. Dzięki temu można szybko i sprawnie odzyskać należne pieniądze. Pomyślcie koniecznie o tym. Warto walczyć o swoje pieniądze. Na pewno nie należy odpuszczać ubezpieczycielowi.
Awatar użytkownika
nakia.kovacek
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odszkodowanie

Post autor: nakia.kovacek »

Wydaje mi się, że warto poszukać porady prawnej na ten temat w sieci.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Odszkodowanie

Post autor: astronom »

Zanim dostaniemy odszkodowanie to przede wszystkim należy być ubezpieczonym. Jednak czasami również ubezpieczyciel może odmówić nam wypłaty odszkodowania. Wtedy w uzasadnionym przypadku możemy się odwołać od takiej decyzji. Na stronie https://kioskpolis.pl/odwolanie-od-decy ... eczyciela/ fajnie określono jak to należy zrobić.
Awatar użytkownika
wadzinska
Posty: 44
Rejestracja: 18 maja 2020, 12:26

Re: Odszkodowanie

Post autor: wadzinska »

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny udało mi się uzyskać przy pomocy kancelarii http://deiure.com.pl/ i czujnej pomocy radcy Łukasza Robaszkiewicza, który trzymał rękę na pulsie i doprowadził sprawę do końca.
Żaneta K.

Re: Odszkodowanie

Post autor: Żaneta K. »

Korzystając z pomocy adwokata w sprawie o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego, czułam się zdecydowanie pewniej. Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji. Adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski zajął się wszystkim jak należy. Łącznie z niezbędną dokumentacją. Nie sądzę żebym sama wywalczyła takie odszkodowanie jakie otrzymałam.

maria bojarska żona łomnickiego
ODPOWIEDZ