Monitoring domu Warszawa

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
adriana62
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:04

Monitoring domu Warszawa

Post autor: adriana62 »

Znacie jakąś firmę w Warszawie, która zajmuje się wykonaniem monitoringu do domu? Nie czuję się zbyt bezpiecznie w swojej okolicy i chciałabym dodatkowo się zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
ariel-76
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 18:10

Re: Monitoring domu Warszawa

Post autor: ariel-76 »

Saipp Security Warszawa - nie ma lepszych niż ta firma ochroniarska. Na pewno ci pomogą.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Monitoring domu Warszawa

Post autor: kwiatek »

A czy korzystacie z monitoringu również w Waszych samochodach? Widziałam, że na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu można całkiem niedrogo zamówić sobie taką kamerę samochodową. To moim zdaniem bardzo praktyczny gadżet, który może zwiększyć poziom Waszego bezpieczeństwa na drodze.
Awatar użytkownika
Runner
Posty: 10
Rejestracja: 16 cze 2020, 8:10

Re: Monitoring domu Warszawa

Post autor: Runner »

U siebie w domu montowałem monitoring z tej firmy https://dvspolska.pl/produkty/monitorin ... ry,2,22856 i naprawdę świetnie się sprawdza. Obraz jest wyraźny zarówno w dzien jak i w nocy dlatego w razie gdyby się coś stało wszystko będzie widać. Co więcej odkąd zdecydowałem się na monitoring czuje się o wiele bezpieczniej.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: Monitoring domu Warszawa

Post autor: okina »

Jak z Warszawy, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę agencji ochrony OCHRONA-GOT https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. Mamy od nich własnie ten monitoring wizyjny jest to świetna opcja, zwłaszcza jak zależy wam na dobytku. My zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie po tym, jak kilka domów w okolicy zostało okradzionych, nie chcieliśmy ryzykować. Ta firma sprawdza się świetnie, mają korzystną ofertę, atrakcyjne ceny, są rzetelni, polecam.
Awatar użytkownika
Mayhem
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:32

Re: Monitoring domu Warszawa

Post autor: Mayhem »

Sporo tego typu urządzeń oraz wiele innych można również znaleźć w sklepie https://sklep-seko.pl/. Polecam jeśli szukacie specjalistycznego sprzętu w dobrej cenie
ODPOWIEDZ