Jaka ochrona do domu jednorodzinnego?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
aleksandra_62
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 1:34

Jaka ochrona do domu jednorodzinnego?

Post autor: aleksandra_62 »

Wiecie co, tak naprawdę w naszym domu mieszkamy już kilka lat, ale właściwie dopóki nie mieliśmy dzieci, jakoś tak nie zastanawialiśmy się za bardzo nad bezpieczeństwem i tak dalej. A odkąd pojawiła się na świecie córka, czuję jakiś niepokój i dlatego planuję założyć alarm Możecie polecić mi jakąś agencję ochrony z okolic Warszawy?
RobertK

Re: Jaka ochrona do domu jednorodzinnego?

Post autor: RobertK »

Zdecydowanie mogę ci doradzić taką agencję ochrony, sami do niedawno pobudowanego domu szukaliśmy alarmu i w końcu postawiliśmy na usługi firmy Securitas i jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni. Nie tylko mają doskonały wybór alarmów - czujniki alarmowe zbicia szyby i drgań, otwarcia drzwi i okna, czujniki ruchu, jak i czujniki dymu i gazu, ale oferują też wideo weryfikację systemów alarmowych https://www.securitas.pl/Uslugi/ochrona ... ryfikacja/ Taka wideo weryfikacja jest skuteczna, dzięki temu agencja zdalnie ocenia, czy dany przypadek alarmowy to jest włamanie, czy też alarm został włączony przez silny podmuch wiatru albo zwierzę. To doskonały sposób, bo tak oszczędzasz pieniądze, nie ma niepotrzebnego przyjazdu patrolu interwencyjnego. Podoba nam się też rozsądne podejście agencji do kwestii finansowych, u nich nie przepłacisz.
ODPOWIEDZ