Inwestoanie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Anuśka45

Inwestoanie

Post autor: Anuśka45 »

Tak na prawdę to inwestować zaczynamy już w momencie oszczędzania na lokacie bankowej . Problem jednak obecnie jest taki ,że takie oszczędzanie sie nie opłaca.Oprocentowanie lokat jakie obecnie oferują banki jest bardzo niskie i nie rekompensuje nam nawet poziomu inflacji nie mówiąc już o zarobku ponad inflację. To nie przypadek ,że ludzie zwrócili się w stronę innych, różnych instrumentów , na których mozna zarobić. Dość fajnym sposobem zarabiania są akcje spółek notowanych na GPW w Warszawie .Poczytajcie na ten temat a później stopniowo zacznijcie inwestować... to bardzo wciąga.
Ełka32

Re: Inwestoanie

Post autor: Ełka32 »

Warto oszczędzać, warto inwestować, to zdecydowanie. Oczywiście liczy się efekt końcowy czyli zysk. Obecnie trzymanie pieniędzy na lokacie mija się z celem, żaden z tego zysk. To już jak poczytacie na http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... _YmAb37uhs dużo lepiej wychodzi się odkładając w ppk, tu przynajmniej jest duży zysk.
ODPOWIEDZ