Ile materiałów pod m2 kostki brukowej?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Bożydar

Ile materiałów pod m2 kostki brukowej?

Post autor: Bożydar »

Mam do wybrukowania 15m2 ogrodu, na którym będzie stała altana. Czy jesteście mi wstanie pomóc z obliczeniem potrzebnego materiału? Z góry dziękuje wszystkim, którzy zdecydują mi się pomóc ;) Jeśli macie również inne podpowiedzi w kwestii kładzenia kostki, to chętnie o nich przeczytam :)
Ołówek

Re: Ile materiałów pod m2 kostki brukowej?

Post autor: Ołówek »

Teraz już nie musisz brać kartki i liczyć wszystkiego "ręcznie". Pod tym adresem, masz świetne narzędzie https://zafuguj.pl/kalkulator-brukarski/ do obliczania potrzebnego materiału na m2 powierzchni. Jest bardzo precyzyjny oraz podpowiada jaką fugę powinieneś użyć dla danego podłoża.
weżyr

Re: Ile materiałów pod m2 kostki brukowej?

Post autor: weżyr »

Wszystko zależy od rodzaju kostki brukowej i przygotowania podłoża. Jest kostka granitowa, kostka brukowa przemysłowa, kostka brukowa szlachetna. Do tego różne kolory i różne wymiary. Takie fachowe zestawienie masz na: https://www.semmelrock.pl/warto-wiedzie ... kowa-cena/.

l reduced glutathione
Amadeusz82

Re: Ile materiałów pod m2 kostki brukowej?

Post autor: Amadeusz82 »

Godne polecenia są na pewno zagęszczarki do kostki brukowej szwedzkiej marki Swepac - https://swepac.pl/zageszczarki/ . Ich produkty to gwarancja efektywności zawsze w zasięgu ręki. Z zastosowaniem zaawansowanych technologii, trwałych materiałów i neutralnego designu, te maszyny oferują nie tylko niezawodność, ale także łatwość obsługi.
ODPOWIEDZ