Grzejniki, kaloryfery

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Teśka

Grzejniki, kaloryfery

Post autor: Teśka »

Wiecie co, przed remontem łazienki nie miałam pojęcia, że będę miała tak wielki problem z tym, żeby wybrać do niej kaloryfer. Pewnie dlatego, że nie miałam też pojęcia, że jeśli chodzi o grzejniki do łazienki to jest ich tak ogromny wybór! Jakie macie u siebie?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Grzejniki, kaloryfery

Post autor: kwiatek »

Mi w wyborze grzejników do mojego mieszkania bardzo pomógł artykuł, który znalazłam na blogu budowlanym https://www.mgprojekt.com.pl/blog/. ogólnie można tam znaleźć naprawdę sporo porad dotyczących urządzenia domu i mieszkania, więc jeśli jesteście w trakcie remontu, to polecam tam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Grzejniki, kaloryfery

Post autor: jull »

My posiadamy grzejniki dekoracyjne, które prezentują się bosko w naszych loftowo - industrialnych wnętrzach. Kupiliśmy je prosto od producenta FAVIEREX Jabłoński https://www.favierex.net.pl/produkty/gr ... ekoracyjne z Ksawerowa k. Łodzi, tak nam się spodobały grzejniki typu Faviera, robione z rur ożebrowanych, że kupiliśmy je od razu. Mają korzystne ceny, same grzejniki pozwalają maksymalnie wykorzystać wąskie powierzchnie ścian. To świetnej jakości produkty dostępne w atrakcyjnych cenach, polecam.
ODPOWIEDZ