Gdzie po ubezpieczenie OC?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: kozi44 »

Mam zamiar ubezpieczyć nowy samochód i chciałem się was zapytać gdzie najlepiej jest to zrobić?
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 106
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:54

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: Miroslaw221 »

Na prawdę spory wybó pakietów takich ubezpieczeń z tego co widzę znajdziesz tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod . Opinie o tym ubezpieczeniu są z tego co widzę pozytywne więc na pewno warto jest skorzystać z ich oferty. Jeśli o mnie chodzi, to jak najbardziej polecam właśnie to miejsce na kupno polisy
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: kusia »

Ubezpieczenie samochodu jest czymś naprawdę bardzo ważnym. W końcu różnie bywa w życiu, dlatego lepiej być ubezpieczonym na różne ewentualności. Zerknij na stronę https://wazzzup.pl/ - myślę, że znajdziesz tutaj wszystko to, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
jol879
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:01

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: jol879 »

Powiem Wam, że wydaje mi się, że wszystkie ubezpieczenia OC są bardzo do siebie zbliżone, więc tutaj po prostu chyba najkorzystniej wybrać jakąś ofertę, która będzie miała najniższą stawkę. Oczywiście każdy ubezpieczyciel ma inną ofertę, a Wy możecie je sobie porównać korzystając ze strony http://swiatubezpieczen.net.pl/ Jest to fajny kalkulator OC i AC dostępny do każdego.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:47

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: sansa »

Ja ostatnio korzystałam z kalkulatora na stronie https://najtansze-ubezpieczenia.pl/ . Podobało mi się, że wszystkie pakiety były tam opisane w przystępny sposób, że nawet laik był w stanie je zrozumieć, oraz to, że można było od razu wykupić wybrane ubezpieczenie. Dlatego polecam Wam tę porównywarkę, jest bardzo dobra.
Marekć

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: Marekć »

Jeżeli ubezpieczenie oc to tylko w tej firmie https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ i powiem wam, że mieli najlepszą ofertę z jaką się spotkałem. Myślę również o ubezpieczeniu na życie i na pewno zgłoszę się z tym do nich.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: astronom »

Co by nie było to faktycznie samo ubezpieczenie OC jest niezwykle istotne i w przypadku posiadania samochodu na pewno warto jest je mieć. Ja także jak już czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica3 to wiem dokładnie czym jest ubezpieczenie NNW i co dokładniej ono obejmuje.
korzeń90

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: korzeń90 »

Jeśli chcesz mieć dobrą ofertę na OC - skontaktuj się z https://alpina-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-oc.html oni mają dostęp do ofert większości Towarzystw Ubezpieczeniowych i z pewnością wybiorą dla Ciebie tę najbardziej korzystną!
żył

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: żył »

Wybierając polisę OC należy przede wszystkim porównać oferty różnych ubezpieczycieli. Choć czasami opłaca się pozostać przy aktualnym ubezpieczycielu, to jednak często zmiana towarzystwa ubezpieczeniowego może przynieść nam oszczędności. Osobom, które nie mają zbyt dużo czasu, polecić można wizytę na tej stronie: https://www.ubezpiecz-pojazd.pl/, szybko porównacie oferty i wybierze ofertę dla Was najkorzystniejszą.
adaś

Re: Gdzie po ubezpieczenie OC?

Post autor: adaś »

Jeśli jesteście zainteresowani dobrym autocasco cena, to mogę wam polecić świetną stronę, na której sprawdzicie wysokość składki na każdego dostępnego ubezpieczyciela. Moim zdaniem warto sprawdzić co pod tym adresem: https://superpolisa.pl/jaki-jest-sredni ... autocasco/ . Mają naprawdę prosty interfejs, z nią płasko wszystkim zarządzać.
ODPOWIEDZ