Dach

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Dach

Post autor: part »

Co macie na dachu, kto wam go robił? My mamy blachodachówkę, ale robotę firmę spartaczyła. Dach mamy niecały rok, niedawno zakończyliśmy budowę i już się cieszyliśmy, z mieszkania na swoim. Wszystko pięknie i ładnie do pewnego wieczora, kiedy zerwał się trochę silniejszy wiatr i zerwał nam pewnie z 1/4 dachu. To nie była nawet wichura, po prostu mocniejszy wiatr. Byliśmy naprawdę źli. Jak najszybciej zadzwoniliśmy do wykonawcy, ale nikt nie odbierał, wiec postanowiliśmy zadzwonić na pogotowie dachowe do firmy AZ-DACH w Radomiu. Oni szybko przyjechali, ocenili, co trzeba zrobić, dach nam naprawili. Poszło im to bardzo szybko, a wykonali kawał dobrej roboty. Dodatkowo zadbali także o tę resztę dachu, która nie odpadła. To są fachowcy godni polecenia.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Dach

Post autor: elwwi »

Zdecydowaliśmy się na kupno blachodachówki w firmie, która oferuje również usługi ciesielskie i dekarskie, z których także skorzystaliśmy. Jest to firma Wer-Mat https://www.wermat.pl/uslugi z Jeleniej Góry. To bardzo dobrzy specjaliści, którzy zajęli się wykonaniem więźby dachowej, samego pokrycia dachu, itp. To wszystko a atrakcyjnej cenie, terminowo i porządnie. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Dach

Post autor: kwiatek »

Jeśli chodzi o konstrukcję dachową, to moim zdaniem jej wykonanie najlepiej zlecić jakieś zaufanej firmie, z wieloletnim doświadczeniem. Czy kojarzycie na przykład taką firmę jak MG Dachy z Warszawy? Jej pełna oferta jest dostępna na stronie internetowej https://mgdachy.pl/, tak więc w wolnej chwili możecie się z nią zapoznać ;) Polecam, jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
pawełek

Re: Dach

Post autor: pawełek »

W ramach oferty naszej firmy invex remedies zapewniamy szeroki asortyment pokryć dachowych oraz akcesoriów dachowych. Zapewniamy między innymi blachy z aluminium, miedzi, tytanu i cynku, blachodachówki, gonty, okna dachowe, kolektory słoneczne, rynny wykonane z różnych materiałów.
Aśka

Re: Dach

Post autor: Aśka »

Ostatnio czytałam wpis na temat tego rynny jakie wybrać to ciekawy i pomocny artykuł napisany przez ekspertów z firmy metzink. Firma ta zajmuje się produkcją dachów, rynien oraz pokryć dachowych. Mają najciekawszą moim zdaniem ofertę na rynku. Sprawdźcie koniecznie i sie z nią dokładnie zapoznajcie.
ODPOWIEDZ