Czarny nylon w kuchni

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Romanęł

Czarny nylon w kuchni

Post autor: Romanęł »

Cześć Dziewczyny i Chłopaki :)

poratujcie proszę... Żona moja ostatnio powariowała. Zrobiła się bardzo eko (okej, fajnie... ważne, by odpowiedni dbać o matkę naturę), ale też... zaczęła robić czystki w domu. Wyczytała gdzieś, że przybory kuchenne wykonane z czarnego nylonu są niebezpieczne dla zdrowia. Ponoć w wysokiej temperaturze wydzielają szkodliwe substancje. Problem jest taki, że w kuchni, rządzę JA - Roman, specjalista od ecu silnika. Kuchnia to mój azyl. Moje terytorium. I nie lubię, kiedy ktoś mi się po nim kręci, a co gorsza - panoszy się! Powiedzcie... tzn. napiszcie proszę, czy ona ma rację? A jeśli ma, to jak przyznać jej tę rację, tak aby nie triumfowała... no, Panowie, wiecie o co chodzi :)
złomowanie

Re: Czarny nylon w kuchni

Post autor: złomowanie »

AutoSZROT.NET firma zajmuje się http://autoszrot.net skupem i złomowaniem pojazdów. Skup prowadzimy codziennie oferując skup samochodów na złom, części i do kasacji. Nasz auto szrot to legalnie działająca firma demontażu pojazdów auto złom. Nasz auto skup interesują auta w każdym stanie. Skup aut używanych osobowych, dostawczych i ciężarowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!

disco polo ukraińskie
Skup samochodów

Re: Czarny nylon w kuchni

Post autor: Skup samochodów »

Skup samochodów za gotówkę http://skupaut-bielsko.pl Konkurencyjne wyceny modeli do 15 lat - Super ceny za auta sprawne z opłatami.Skup samochodów za gotówkę http://skupaut-bielsko.pl Konkurencyjne wyceny modeli do 15 lat - Super ceny za auta sprawne z opłatami.Skup samochodów za gotówkę http://skupaut-bielsko.pl Konkurencyjne wyceny modeli do 15 lat - Super ceny za auta sprawne z opłatami.
ODPOWIEDZ