A alarm?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Tośka

A alarm?

Post autor: Tośka »

Skoro rozmawiamy o wszelkich przedmiotach, dodatkach do domu, to chętnie się dowiem, kto z Was ma w domu zainstalowany alarm i monitoring? Przyznaję, że dla mnie bardzo ważne jest to, żeby moja rodzina była bezpieczna.
Awatar użytkownika
okina
Posty: 76
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:13

Re: A alarm?

Post autor: okina »

My mamy alarm, ale też i monitoring. Skorzystaliśmy z usług agencji ochrony OCHRONA-GOT z Warszawy. https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. Ich oferta jest kompleksowa, ta firma posiada też dobrze działający sprzęt, no i są rzetelni. Dzięki ich obsłudze powstrzymano już jedna próbę kradzieży. Jesteśmy zachwyceni ich profesjonalizmem, cenami, no ogólnie opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:09

Re: A alarm?

Post autor: olga83 »

Obecnie jest wiele systemów alarmowych, ale bardzo duży wybór urządzeń znalazłam na stronie https://www.optiguard.pl/systemy-alarmowe-2/ . Mają tam różnego rodzaju systemy monitoringu, głośne i ciche urządzenia odstraszające intruzów, systemy alarmujące odpowiednie służby itp. Firma ta istnieje już całkiem długo. Są tam rozwiązania dla domów, mieszkań czy dużych galerii.
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: A alarm?

Post autor: eapl »

Mamy i alarm i monitoring. To wszystko od firmy Instalacje Systemów https://www.instalacjemarciniak.pl/inst ... y-alarmowe z Dziarnowa. To bardzo dobra firma, mają szeroką ofertę, a niej wysokiej jakości produkty. Wszystko dało się dobrze zainstalować i działa tak, jak powinno. Ich fachowcy znają się na montażu, wiedzą co i jak maja robić, pracowali szybko, raz-dwa i było po sprawie. Ceny mają dobre, polecam.
ODPOWIEDZ