Wynajem domku?

Dokąd wyjechać, jaką walizkę wybrać, na które biuro podróży postawić? Opowiedz o swoich doświadczeniach.
Awatar użytkownika
grzymislawa_86
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 23:33

Wynajem domku?

Post autor: grzymislawa_86 »

Hej wam. Czy wynajmowaliście może domek całoroczny Chłapowo? Chciałabym się dowiedzieć, jak to mnie więcej wygląda. Planuję zarezerwować taki domek na urlop, bo wydaje mi się to najlepszym pomysłem na wakacje. Też tak myślicie?
żłopie

Re: Wynajem domku?

Post autor: żłopie »

Jeśli chodzi o pomysł z wynajmem domku. To jest to w mojej opinii bardzo dobry pomysł, wręcz strzał w dziesiątkę rok temu byliśmy nad polskim morzem w takim domku i czas na czytanie miałam tylko wieczorami. Na szczęście na stronie księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/susza-graha ... 41465.html mogłam sobie zamówić ciekawe pozycje książkowe prosto do tego domku.
kaśka2778

Re: Statuetka na rocznicę?

Post autor: kaśka2778 »

żłopie pisze: ↑12 lip 2021, 19:59 Jeśli chodzi o pomysł z wynajmem domku. To jest to w mojej opinii bardzo dobry pomysł, wręcz strzał w dziesiątkę rok temu byliśmy nad polskim morzem w takim domku i czas na czytanie miałam tylko wieczorami. Na szczęście na stronie księgarni internetowej: https://www.taniaksiazka.pl/susza-graha ... 41465.html mogłam sobie zamówić ciekawe pozycje książkowe prosto do tego domku.
Ale to super wymyśliłeś :D
Agencja Eventowa Katowice
ODPOWIEDZ