Wakacje a energetyki

Dokąd wyjechać, jaką walizkę wybrać, na które biuro podróży postawić? Opowiedz o swoich doświadczeniach.
Awatar użytkownika
Grivina
Posty: 139
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:39

Wakacje a energetyki

Post autor: Grivina »

W tym roku jedziemy na wakacje jeszcze w drugi koniec polski. Rzadko robie takie trasy więc wspomagam sie różnymi energetykami ale wolałabym cos zdrowszego. W sklepie widziałam S8, na ktorym jest napisane że to suplement. Moze ktoś z was juz stosował ?
Awatar użytkownika
Radka
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:05

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Radka »

Raczej nie wybieram takich produktów.
Awatar użytkownika
Wojtulas
Posty: 26
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:39

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Wojtulas »

No i dlatego też raczej staram się wybierać tak wakacje żeby lecieć samolotem. Jest to o wiele wygodniejsze, też traci się tak mniej czasu. W 2 może 3 godziny można już dolecieć w bardzo wiele kierunków typowo wakacyjnych. Lotnisko w Krakowie mam tez całkiem blisko więc aż szkoda nie korzystać z tego;) Może zajrzyjcie sobie na portal Esky https://www.esky.pl/lotniska/ap/krk/krakow-balice Można tu wyszukać po lotnisku okazyjnych lotów do różnych miast w Europie i nie tylko. Przy planowaniu wakacji warto znać takie portale znacznie ułatwiające znalezienie lotów w niskich cenach.
Awatar użytkownika
graska
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: graska »

Podróżowanie samochodem może być bardzo męczące, coś o tym doskonale wiem. Ja się już do tego przyzwyczaiłam, rzeczywiście kawa, energetyk bardzo pomaga. Na pewno też warto sobie włączyć klimatyzacje. Co do podróżowania po Polsce to także ważnym aspektem będzie znalezienie fajnego hotelu, apartamentu na wakacje. Takie wyszukiwarki jak Sun&Snow fajnie się sprawdzają. Wygodnie tu znajdziecie nocleg w interesujących was miejscach.
Awatar użytkownika
Karlito
Posty: 6
Rejestracja: 29 gru 2019, 22:17

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Karlito »

Nie pij tego. Jest tyle miejsc w Polsce gdzie można dojechać bez wspomagaczy. Nie warto tracić zdrowia na długie podróże. Ja jestem tego przykładem. Byłem we Włoszech przez jakiś czas a ostatnie dni spędziłem w Sielpi w Kieleckim nad jeziorem. Powiem tak. Było super. Wypoczywałem w Ośrodku Wypoczynkowym Regent w Sielpi to do nich namiar: http://sielpiadomki.pl/osrodek Polecam ten ośrodek wypoczynkowy na urlop i Sielpię.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 106
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:54

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Miroslaw221 »

Wojtulas pisze: ↑08 paź 2019, 20:38 No i dlatego też raczej staram się wybierać tak wakacje żeby lecieć samolotem. Jest to o wiele wygodniejsze, też traci się tak mniej czasu. W 2 może 3 godziny można już dolecieć w bardzo wiele kierunków typowo wakacyjnych. Lotnisko w Krakowie mam tez całkiem blisko więc aż szkoda nie korzystać z tego;) Może zajrzyjcie sobie na portal Esky https://www.esky.pl/lotniska/ap/krk/krakow-balice Można tu wyszukać po lotnisku okazyjnych lotów do różnych miast w Europie i nie tylko. Przy planowaniu wakacji warto znać takie portale znacznie ułatwiające znalezienie lotów w niskich cenach.
jak o lotnisku mowa to polecam parking lotnisko Balice bardzo blisko od lotniska, firma zapewnia bezpłatny transport pod sam terminal. U nich na parkingu także można zważyć bagaż oraz go zafoliować strechem. Ponadto samochod zostawiasz w monitorowanym , bezpiecznym miejscu.

terapia antynikotynowa zielona góra
ODPOWIEDZ