zamienniki do drukarki

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
fasolina
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:08

zamienniki do drukarki

Post autor: fasolina »

Nie tak dawno temu kupiłam drukarkę, kończą się startowe tusze, pack oryginałów majątek kosztuje więc myślę o zamiennikach, tylko jakie wybrać?
Awatar użytkownika
drtusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2020, 8:03

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: drtusz »

Cześć, daj znać jaki model drukarki posiadasz? Postaram się znaleźć odpowiednie zamienniki. :)
Awatar użytkownika
zojacka
Posty: 12
Rejestracja: 04 gru 2019, 20:46

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: zojacka »

ja ci moge polecić zamienniki activejet, bardzo dobre są, jak na nich drukuję to mam wrażenie, że to jakość oryginalnych tuszy, nie do odróżnienia dla mnie, wydajność na wysokim poziomie mają
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: astronom »

W sumie wiele zależy od tego jakie urządzenie mamy lub drukarkę. Ja i tak staram się używać na co dzień oryginalnych produktów, gdyż wiem że są lepszej jakości. Do tego jak kupowałem przez ranking urządzeń wielofunkcyjnych https://najlepszy-ranking.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne/ swoją drukarkę to chciałem wybrać jak najlepsze urządzenie. No i się udało to zrobić.
dżorg

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: dżorg »

zojacka pisze: ↑08 mar 2020, 8:32 ja ci moge polecić zamienniki activejet, bardzo dobre są, jak na nich drukuję to mam wrażenie, że to jakość oryginalnych tuszy, nie do odróżnienia dla mnie, wydajność na wysokim poziomie mają
to jest świetna marka zamienników, na rynku są już od dawna, widzę ze niezmiennie utrzymują swoje produkty na wysokim poziomie i nawet do nowych modeli szybko wprowadzaja swoje produkty
ODPOWIEDZ