Za co należy się odszkodowanie?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
samir_76
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 4:40

Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: samir_76 »

Cześć wam. Może ktoś był w sytuacji, kiedy na przykład was samochód został uszkodzony, ale nie wiedzieliście, czy należy wam się za to rekompensata? Mnie takie coś spotkało. Przede wszystkim szkody za które należy się odszkodowanie to lista dość długa, ale to, co jest w tym przypadku istotne, to poprawnie wykonana wycena wartości i opinia eksperta. Korzystaliście z takiego rozwiązania?
hryśka23

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: hryśka23 »

Jeśli potrzebne wam wsparcie w uzyskaniu odszkodowania, zachęcam do skorzystania ze wsparcia specjalistów z https://www.maximumodszkodowan.pl/ . Mam za sobą dlugą i samodzielną walkę o odszkodowanie i nigdy więcej nie chcę przez to przechodzić! Warto przekazać sprawę w ręce osób, które świetnie się na tym znają i dołożą wszelkich starań, aby nam pomóc! Z Maximumodszkodowan.pl możecie mieć pewność,że tak właśnie będzie!
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: dzer »

Także mieliśmy taką sytuację i trzeba szybko działać. My skorzystaliśmy z usług rzeczoznawcy, który ocenił skalę zniszczeń, to certyfikowany rzeczoznawca, pan Piotr Kubatek https://www.kubatek.com.pl/oferta/likwi ... ochodowych z Tymbarka. On wykonał profesjonalną wycenę likwidacji szkód samochodowych, wszystko to profesjonalnie i w korzystnej cenie. Jest to świetny, kompetentny specjalista godny polecenia.
TikTak:Pń

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: TikTak:Pń »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję pomoc w odzyskaniu odszkodowania to polecam kontakt do firmy BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt w Bydgoszczy. Firma pomogła mi odzyskać odszkodowanie adekwatne do mojej szkody i dzięki temu mogłem zreperować swoje rozbite auto.
kórtka

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: kórtka »

Na pewno o odszkodowanie warto walczyć do końca. Ja specjalnie w tym celu zacząłem stosować rozwiązania, którymi operowali https://www.forys.com.pl/pl/specjalizacja/odszkodowania . Problem dotyczył wywłaszczenia, które początkowo wydawało mi się nie ogarnięcia, ale nic bardziej mylnego - z takim wsparciem zacząłem o to walczyć.
mószka

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: mószka »

O odszkodowanie należy walczyć do samego końca a przekonałam się o tym na własnej skórze. Pomocni na tym polu okazali się https://adwokatkondorowski.pl/oferta/odszkodowania/ , dzięki ktorym zacząłem walczyć o swoje. Odszkodowanie dotyczyło sporu z firmą ubezpieczeniową.
Awatar użytkownika
oskii
Posty: 67
Rejestracja: 13 gru 2019, 14:49

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: oskii »

A odszkodowanie za nieudane wakacje? wielu z nas sobie nie zdaje sprawy, że można coś wywalczyć nawet jak biuro podróży będzie się zrzekać odpowiedzialności. Zobaczcie a raczej posłuchajcie sami tutaj https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/ ... serafinski kiedy i na jakie odszkodowanie możemy liczyć, na co zwracać uwagę podpisując umowę jeszcze przed wyjazdem.
AnnnŻ

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: AnnnŻ »

Jakiś czas temu ubiegałam się o zadośćuczynieniu za doznaną krzywdę pomimo upływu lat. I powiem wam, że na początku to miałam wątpliwości czy to w ogóle ma sens i czy nie jest już za późno. Dobrze, że skontaktowałam się z firmą TEMIDO http://www.odszkodowaniatemido.pl/zakre ... enia-ciala, która wszystko mi wyjaśniła. Jeżeli jesteśmy w podobnej sytuacji to polecam zapoznać się z oferta tej firmy, która znajduję się w Olsztynie.
Sławomir231

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: Sławomir231 »

Czy uważacie, że kwota odszkodowania, którą uzyskaliście jest zbyt niska? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie specjalistów zajmujących się uzyskiwaniem dopłaty odszkodowanie z oc . Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim zainteresowanym.
ołóweq

Re: Za co należy się odszkodowanie?

Post autor: ołóweq »

O odszkodowanie należy walczyć do samego końca a mówię o tym z własnego doświadczenia. Mnie spotkał bardzo nieprzyjemny wypadek w czasie pracy a o należyte odszkodowanie zaczęliśmy walczyć wraz z https://www.odszkodowaniasuwalki.pl/ofe ... przy-pracy . I był to faktycznie rozsądny ruch! Udało się ugrać dla mnie to, co było mi należne.
ODPOWIEDZ