Wywóz śmieci/odpadów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
wesołaRenia

Wywóz śmieci/odpadów

Post autor: wesołaRenia »

Dzień dobry, poszukuję sprawdzonej firmy, która ogarnie śmieci nagromadzone na strychu domu dziadków. Odziedziczylam po nich dom i chciałabym go wyremontować. Nie jest to duży dom, raczje domek, ale... mam do niego ogromny sentyment. Dom posiada strych, na ktory dziadkowie odnosili wszystko, czego już nie potrzebowali, nie używali, ale wiadomo, jak to jest - może kiedyś się przyda więc lepiej schowac, niż wyrzucić... Interesuje mnie wywóz śmieci Swarzędz, Poznań... te okolice. Nie bardzo się znam w tym temacie, dlatego proszę mi jeszcze podpdowiedzieć, skąd mam wiedzieć, jaką pojemność kontenera wybrać? Czy firma, którą wynajme, podpowie mi? Nie chcę przepłacać.
kękol

Re: Wywóz śmieci/odpadów

Post autor: kękol »

U mnie w okolicy działa zaufana firma do wywozu odpadów - to https://www.pajdak.com.pl/oferta/wywoz-odpadow. Popatrzcie w internecie, popytajcie znajomych - na pewno podpowiedzą jakąś zaufaną firmę. W Pajdak dużą wartością jest przede wszystkim terminowość, ale także szereg dodatkowych usług, jakie świadczą: odbiór gabarytów, wynajem kontenerów czy skup złomu i metali kolorowych.
Lątek

Re: Wywóz śmieci/odpadów

Post autor: Lątek »

Zorganizowanie takiego wywozu śmieci to w sumie nic trudnego. Jeśli chodzi o stare meble to śmiało można kontaktować się z https://wywozimygraty.pl/wywoz-gabaryto ... i-warszawa A wiem, że organizują też wywóz innego rodzaju odpadków w Warszawie :) także pewnie się przydadzą
Aleksandrer

Re: Wywóz śmieci/odpadów

Post autor: Aleksandrer »

Ostatnio potrzebowałem kontenera na działkę na "zielone" a trochę tego było bo ogólnie to czyściłem kupioną działkę z dzikich drzew i krzewów. Dobrze, że znam firmę http://www.ogarnijdzialke.com.pl/oferta ... kontenerow , która szybko i sprawnie podstawiła kontener. Takie kontenery są dobre bo szybko i sprawnie możemy pozbyć się zbędnych chaszczy z działki.
Moniźć

Re: Wywóz śmieci/odpadów

Post autor: Moniźć »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję i zajmuję się zbiórką i transportem surowców wtórnych oraz unieszkodliwianiem odpadów niebezpiecznych i przemysłowych pochodzących z różnych gałęzi gospodarki to polecam zapoznać się z oferta firmy z Komorowa. Firma http://www.romar.com.pl/kontakt oferuję takie usługi jak : skupu surowców wtórnych tj. makulatury, tworzyw sztucznych itp
odbioru i utylizacji materiałów niebezpiecznych w tym azbestu, odbioru produktów ubocznych, odbiór produktów przeterminowanych i nieprzydatnych do spożycia w bardzo atrakcyjnych cenach.
.

militarny sklep
ODPOWIEDZ