wywóz gruzu

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:32

wywóz gruzu

Post autor: deborah »

Wywóz gruzu Radom - jaką rzetelną firmę oferujecie?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: wywóz gruzu

Post autor: kwiatek »

Z tego, co się orientuję, to do transportu gruzu można wykorzystać również trwałe i wytrzymałe worki polipropylenowe Big-Bag, czyli tak zwane kontenery elastyczne. Więcej na ich temat możecie się dowiedzieć ze strony https://big-kam.pl/, polecam ;)

cz 75d asg
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: wywóz gruzu

Post autor: bate »

U nas wiedzieliśmy, że gruzu będzie pełno, dlatego zawczasu wynajęliśmy kontener na odpady od firmy Eko-Wtór https://www.eko-wtorzarow.pl/oferta/wyn ... kontenerow. Oni działają na terenie Żarowa, Bożanowa i okolic, mają korzystną ofertę, nie tylko pod względem cenowym, ale także zw względu na to, że są rzetelni. Dotrzymują terminów, bez problemu po wszystkim odebrali kontenery i zajęli się utylizacją odpadów i tego całego gruzu. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: wywóz gruzu

Post autor: elwwi »

U nas też podczas remontu było pełno gruzu, na szczęście kontener był już podstawiony i wszystko mogło być do niego wyrzucane. Kontener wynajęliśmy z firmy GRUZ-PAK https://www.gruz-pak.pl/uslugi ze Szczecina. Oni mają kompleksowe usługi w przystępnych cenach. Kontener przywieźli nam na miejsce, zostawili do czasu skończenia naszych robót, a po wszystkim zabrali oraz zajęli się profesjonalną utylizacją naszych odpadów, polecam.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: wywóz gruzu

Post autor: jull »

My mnie mieliśmy kontenera, cały gruz składowaliśmy po prostu obok. Po wszystkim gruz wywiozła od nas firm Brukmar https://www.brukmar.com.pl/oferta/wywoz-gruzu z Piaseczna. Oni przejechali z maszyną, która załadowała cały ten gruz na ich przyczepę. Poszło im to całkiem szybko, zebrali wszystkie odpady i zabrali je ze sobą. Wykonali kawał dobrej roboty, wywóz mają w dobrej cenie, popłaca się skorzystać z ich usług.
roska

Re: wywóz gruzu

Post autor: roska »

W przypadku przeprowadzania prac remontowych, często wymagane jest usunięcie dużych ilości odpadów. Aby ten proces przebiegał sprawnie, warto zdecydować się na renomowane usługi w zakresie kontenerów na gruz https://dkm-odpady.pl/pl/regions/minsk-mazowiecki
ODPOWIEDZ