Wyposażenie gabinetów

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:32

Wyposażenie gabinetów

Post autor: Carla »

Obecnie bardzo popularne jest korzystanie z prywatnych usług medycznych, dlatego pojawia się coraz więcej gabinetów. Usługi prywatne są zdecydowanie lepszej jakości, bowiem gabinety są dobrze i profesjonalnie wyposażone. Jeśli myślicie o otwarciu gabinetu ginekologicznego to przydadzą Wam się specjalistyczne głowice do wykonywania KTG. Tego typu sprzęt możecie zamówić od firmy https://glowicektg.pl/ . Tu znajdziecie sprzet profesjonalny i niezawodny.
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: smerfetka »

A ja sądzę,że dobrze by było mieć w takim gabinecie dodatkowy dysk przenośny zewnętrzny. Przecież w każdej pracy może być potrzebne zrobienie czegoś pilnego w domu a tu zapomnieliśmy wziąć ze sobą niezbędne dane? Dlatego przyda nam się Napędy optyczne na Ceneo. Ja w każdym razie staram się być przewidująca i zakupiłam właśnie taki dysk zewnętrzny. A Wy macie takie dodatkowe dyski w domu?
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 172
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: żabka »

Natomiast jakby ktoś z was poszukiwał wyposażenie do gabinetu medycyny estetycznej możecie zapoznać się z bogatą ofertą https://www.btlestetyka.pl/nowoczesne-l ... tetycznej/ . Tam zakupicie nowoczesne lasery, dzięki którym wykonacie szereg najróżniejszych zabiegów.
Jędrul

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Jędrul »

Moim zdaniem każde biuro czy gabinet powinien być wyposażony w sejf i ja taki zamówiłem z tej firmy https://idealline.pl/. Jestem o wiele spokojniejszy, że wszystko co nie powinno leżeć na wierzchu jest schowane na przysłowiowe cztery spusty.
mać

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: mać »

Jako jeden z nielicznych facetów zwracam uwagę na szczegóły. Meble, sejf-owszem - ale dodatki! To w nich drzemie największy potencjał. Uwielbiam loftowy styl, dlatego zainteresowałem się donicami z betonu. Tutaj https://ogrodolandia.pl/donice-betonowe znalazłem rozmiar jaki mnie interesował i kształt. Jestem bardzo zadowolony.
Sławomir

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Sławomir »

Jeśli w gabinecie zamierzasz trzymać cenne dokumenty, gotówkę, papiery wartościowe lub inne cenne przedmioty to sejf jest koniecznością. Prowadzę małą firmę i swój gabinet wyposażyłem w spory sejf zakupiony na SklepSejfy.pl. Polecam ofertę tej firmy. Sejfy są solidne i na pewno nie zawiodą w kryzysowej sytuacji, np. pożar lub zawalenie budynku.
Gośka

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Gośka »

W gabinetach warto zapewnić sprawny obieg dokumentów i dla niektórych branż medycznych są już ciekawe rozwiązania które ułatwiają pracę. Na przykład istnieje już elektroniczna dokumentacja medyczna oraz prowadzeni kartotek pacjentów dla branży fizjoterapeutycznej. Wszystko można robić mobilnie a dokumenty wypełniasz online dzięki systemowi rozpoznawania głosu. Zapoznaj się i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie.
Jędza

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Jędza »

Każdy gabinet będzie potrzebować niszczarek a te zakupisz tutaj https://niszczeniedokumentow.eu/ Możesz też im zlecić profesjonalne niszczenie dokumentacji i archiwizacji a wszystko zgodnie z przepisami o ochronie danych. Dzięki nim znikną niepotrzebne dokumenty i wszystko zgodnie z przepisami więc unikniesz kar które są wysokie za wyciek danych objętych RODO.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: jull »

My także korzystamy z usługi niszczenia dokumentów zewnętrznie, zajmuje się tym firma Document Eco Logistic https://www.niszczenie-dokumentow.info/ ... dokumentow z Warszawy. Oni niszczą nasza dokumentację, utylizują ją, a nie które dokumenty archiwizują. Zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług, oni mają korzystna ofertę pod każdym względem, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Bardzo łatwo jest się z nimi dogadać, są rzetelni.
tinkiś

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: tinkiś »

Sprzęt medyczny można dostac teraz praktycznie wszędzie, internet stoi otworem. Na przykład na stronie jaką jest https://www.inmed.pl Znajdziesz od wyposazenia stanowiskowego po całe bloki operacyjne. Z całą pewnościa będziesz zadowolony z jakości tego sprzętu jak i samych ofert cenowych.
ODPOWIEDZ