Wynajem przestrzeni magazynowej

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: wiki33 »

Szukam dobrego miejsca na składowanie kraków Może macie namiar na magazyn w dobrej lokalizacji. Szukam już jakiś czas i znalazłam tylko ofertę KMC-services https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/. Nie mam zastrzeżeń, ale wolałabym mieć możliwość porównania cen.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: kwiatek »

A czy wiecie, co zrobić, aby efektywność pracy na magazynie była jak największa? Na stronie internetowej http://www.eldezet.pl/efektywnosc-pracy ... -wiedziec/ jest na temat takiej efektywności bardzo fajny artykuł, polecam go sobie w wolnej chwili przeczytać ;)
Awatar użytkownika
Monik
Posty: 13
Rejestracja: 25 lis 2019, 9:57

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: Monik »

Nasza firma wynajmuje powierzchnie w 7R. Widząc taką dużą skalę wolnych nieruchomości magazynowych stwierdziliśmy, że nie ma potrzeby do tego, żeby ładować się w inne nieruchomości. Podeszliśmy rozsądne do tematu. Duża część hal jest do przejęcia na rekordowo dobrych warunkach np. takich jak ta https://www.7rsa.pl/aktualnosci/farmace ... odz-west-i
Awatar użytkownika
Anreea
Posty: 46
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:18

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: Anreea »

Kluczową kwestią będzie tu dobra lokalizacja. W zależności od tego skąd będziecie pobierać towary i też gdzie je eksportować, to powinniście do tego dopasować lokalizacje waszego magazynu. Odpowiednia powierzchnia też będzie kluczowa. Pomyślcie wcześnie już o wyposażeniu. Ja załatwiłam dosyć wcześnie wózki widłowe. Miałam z polecenia firmę Gizo, więc nie było z tym żadnego problemu. Do tej pory nie narzekam.
Awatar użytkownika
bate
Posty: 77
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:17

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: bate »

Takie wynajmowanie przestrzeni, korzystanie z usług magazynowania to bardzo wygodna opcja, zwłaszcza jak nie macie miejsca u siebie. U nas magazynowaniem, ale też usługami logistycznymi zajmuje się firma D.M.T. w Pruszkowie https://www.dmt.waw.pl/jak-dzialamy/magazynowanie, to rzetelni ludzie, mają kompleksową ofertę, a przy tym korzystne ceny. . Oprócz magazynowania, zajmują się również paletyzacją i obsługą logistyczną(związana z procesem sprzedaży). Polecam ich serdecznie, są kompetentni i nigdy nas nie zawiedli.
Kaśka Moś

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: Kaśka Moś »

Anreea pisze: ↑23 lis 2020, 8:03 Pomyślcie wcześnie już o wyposażeniu. Ja załatwiłam dosyć wcześnie wózki widłowe. Miałam z polecenia firmę Gizo, więc nie było z tym żadnego problemu. Do tej pory nie narzekam.
Racja. Pomyśleć należy od wszystkim z wyprzedzeniem. Ze swojej strony powiem wam, że warto zainwestować w wózki widłowe elektryczne. Droższe, ale tańsze w utrzymaniu. Moim zdaniem lepsza opcja. Jeśli będziecie myśleć o wymianie akumulatorów trakcyjnych, to tylko firma Bater https://www.bater.pl/. Ich produkty zostały już przeze mnie wielokrotnie sprawdzone.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: maki »

Nie tylko wynajmujemy przestrzeń, ale korzystamy z usług magazynowania naszych towarów oraz ich dystrybucji, które zapewnia firma DIERA https://diera.pl/oferta/magazynowanie/ z Warszawy. To są specjaliści godni polecenia, mają szeroki zakres usług, prowadzą spedycję i transport naszych towarów do lokalizacji zagranicznych i tych w Polsce. Nasze towary przechowują w odpowiednich warunkach, naprawdę spisują się świetnie.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: elwwi »

My nie tylko wynajmujemy przestrzeń magazynowa, wynajmujemy również wózki widłowe. Taki wynajem długoterminowy jest jak najbardziej opłacalny. Wózki wypożyczamy z firmy Liftom https://www.liftom.pl/wynajem-wozkow-widlowych w Szczecinie. Ich oferta jest szeroka, mają dobrej jakości wózki, które są w idealnym stanie. Można u nich również zakupić i serwisować tego typu urządzenia. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Wynajem przestrzeni magazynowej

Post autor: dzer »

Jeżeli chodzi o magazynowanie naszych towarów, to korzystamy z usług firmy Operis https://www.operis.com.pl/oferta/magazynowanie/ z Czerwionki-Leszczyny. Oni magazynują i składują różnego rodzaju towary, które produkujemy. Niektóre z nich wymagają specjalnych warunków, które oni bez problemu zapewniają. To rzetelna firma, mają szeroki zakres usług i korzystne ceny, polecam ich gorąco. Z nimi nasze towary są bezpieczne i nie dzieje się z nimi nic niepożądanego.
ODPOWIEDZ