Węże gumowe i PCV

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
regina
Posty: 57
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:08

Węże gumowe i PCV

Post autor: regina »

Znacie dystrybutora https://jargum.pl/ ? Tylko u niego kupicie w najkorzystniejszych cenach wyroby typu węże np. do powietrza i wody, spawalnicze, paliwowe, strażackie, ssawne, wentylacyjne, ogrodowe itp. Dodatkowo, w ofercie wszelkiego rodzaju akcesoria montażowe - złączki, opaski, obejmy etc. Najwyższej jakości produkty i profesjonalne doradztwo techniczne.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Węże gumowe i PCV

Post autor: astronom »

Jestem zdania, ze jeśli już faktycznie używamy wyrobów gumowych to musimy być pewni tego dostawcy. Ja jeśli chcę mieć pewność, że guma której używam jest wysokiej jakości to zawsze biorę je od https://powerrubber.com/ i nigdy nie miałem z tymi elementami żadnego problemu.
RafałO

Re: Węże gumowe i PCV

Post autor: RafałO »

O, to mam dla was sprawdzony namiar - firma Bogdan Gil https://www.bogdangil.pl/ z Bielska-Białej. Mają w ofercie różnego typu węże, w tym węże pożarnicze oraz specjalistyczne węże tłoczne. Kupicie tam też armaturę pożarniczą i apteczki metalowe. Możecie u nich liczyć na najwyższej jakości węże i to w nieprzesadzonych cenach.
Wieśko

Re: Węże gumowe i PCV

Post autor: Wieśko »

Zdecydowanie takie elementy jak węże gumowe muszą być przede wszystkim bardzo wysokiej jakości i tu nie ma możliwości aby pojawiały się jakieś niedociągnięcia. Ja jestem zdania, że doskonale spisują się wszystkie produkty gumowe z firmy Power Rubber które ja mam u siebie również w zakładzie.
kamówka

Re: Węże gumowe i PCV

Post autor: kamówka »

Różne wyroby gumowe znajdziesz w ofercie, także radziłbym tam się rozejrzeć. Ja stamtąd brałem uszelki, profile, osłony gumowe, membrany, amortyzatory, pasy gumowo tkaninowe, kompensatory drgań na rurociągach. Jak widać, oferta jest ogromna i zadziwiająca także polecałbym skupić się właśnie na tym aspekcie. My z tej okazji zyskaliśmy za wszystkie czasy. Proponowane przez nich produkty wykorzystuję gdzie i kiedy się tylko da. Zwróć również uwagę na atrakcyjną cenę.
ODPOWIEDZ