usługi pogrzebowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:06

usługi pogrzebowe

Post autor: smerfetka »

Hej. Może mam troszkę smutny temat, ale niestety może to dotknąć każdego z nas. My do tej pory też raczej unikaliśmy takich tematów, ale niestety nadeszła ta chwila. Moja babcia umarła i teraz ja muszę zająć się wszystkim. Tak szczerze mówiąc to nie wiem od czego mam zacząć. Moja babcia mieszkała w Lublinie a ja nie dlatego tym bardziej będzie mi to trudno wszystko ogarnąć. Ale w internecie znalazłam namiary na usługi pogrzebowe http://www.styks.com.pl/ i tak oni praktycznie zajęli się całą organizacją
KaśulkA

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: KaśulkA »

Bardzo współczuję straty. Ja byłam kiedyś na pogrzebie przygotowanym przez zakład pogrzebowy Eden. Ceremonia była bardzo ładna. Dużo kwiatów i piękna muzyka. Mogę polecić ten zakład pogrzebowy.
PaulinaĆ

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: PaulinaĆ »

W Warszawie na Bernardyńskiej 27 jest gody polecenia dom pogrzebowy https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/kontakt. Ja korzystałam z pomocy tego zakładu kiedy zmarła moja mama. Zakład pogrzebowy wszystkiego dopilnował i załatwili te wszystkie sprawy związane z Zus i tym podobne.
gymóbrynt

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: gymóbrynt »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która pomogłaby mi w przygotowaniu pogrzebu. W końcu zdecydowałem się na usługi zakładu pogrzebowego https://www.pogrzebyrybarczyk.com.pl/ i mogę powiedzieć że bardzo mi pomogli. Zakład ten znajduje się w Głogowie.
Tereska Ś

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: Tereska Ś »

Na terenie całej Warszawy usługi pogrzebowe prowadzi ten zakład pogrzebowy tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Co ważne ten zakład pracuje przez całą dobę. Organizuje odbiór zwłok, jak i transport do chłodni czy przechowanie. A następnie pomaga rodzinie na każdym kroku od załatwienia niezbędnej dokumentacji po zorganizowanie uroczystości pogrzebowej w wybranym przez nich obrzędzie.
Awatar użytkownika
part
Posty: 100
Rejestracja: 16 lip 2020, 18:45

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: part »

Gdy zmarł mój mąż, było mi strasznie ciężko. Nie byłam nawet pewna tego gdzie się znajduję i co robię, gdy ustalałam z pracownikami zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie, wszystkie szczegóły pochówku. Oni byli bardzo wyrozumiali i wykazali się ogromną empatią. Mają własne krematorium, zatem mogli i zajęli się również jego kremacją. Wszystko to profesjonalnie, kompleksowo i w dobrej cenie. Polecam ich serdecznie.
HULAJNÓŻKA

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: HULAJNÓŻKA »

Ostatnio po długiej walce z nowotworem zmarła moja mama. W tych trudnych chwilach pomocny okazał się Zakład Pogrzebowy„AbbaPater” https://abbapater.eu/nasze-uslugi Praktycznie wszystkie czynności załatwił za mnie. Mi raptem pozostało wybranie trumny. Pochówek był bardzo elegancki. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Naprawdę firma godna polecenia.
hło_dvk

Re: usługi pogrzebowe

Post autor: hło_dvk »

Wiem doskonale, jak trudno jest zebrać się w tak trudnej chwili, by zająć się organizacją pogrzebu. Trzeba pamiętać o wielu rzeczach i zachowywać chłodną głowę, chociaż emocje przytłaczają z każdej strony. Dlatego wybór dobrego zakładu pogrzebowego to najbardziej odpowiedzialna decyzja - oni doskonale wiedzą, co należy zrobić, mają już doświadczenie i podchodzą do sprawy profesjonalnie. Jeśli są tu osoby z Wrocławia, które właśnie straciły kogoś bliskiego, polecam skontaktować się z Zakładem Usług Pogrzebowych Anubis: https://anubis.info.pl/uslugi-pogrzebowe/ Pracownicy zakładu zajmą się organizacją pochówku od początku do końca, zadbają o wszystkie szczegóły i dopną formalności, aby bliscy zmarłego mogli w spokoju się z nim pożegnać.
ODPOWIEDZ