Usługi płacowo kadrowe

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Szpileczka
Posty: 20
Rejestracja: 06 mar 2019, 9:58

Usługi płacowo kadrowe

Post autor: Szpileczka »

Szukasz dobrej księgowej z okolic Halinowa? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę ksiegowa-halinow.pl. Ma 15 letnie doświadczenie i naprawdę warto skorzystać z jej usług!
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Usługi płacowo kadrowe

Post autor: kwiatek »

Wybór odpowiedniej księgowej ma oczywiście bardzo duże znaczenie, ale według mnie bardzo ważne jest również odpowiednie oprogramowanie w firmie. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie się zapoznać z nowoczesnymi systemami od firmy Primesoft, które pozwolą Wam usprawnić różne procesy księgowe, a nawet ograniczyć związane z nimi koszty.
Awatar użytkownika
mojrra
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:39

Re: Usługi płacowo kadrowe

Post autor: mojrra »

U nas sprawami płacowo-kadrowymi, ale tez księgowością, prowadzenie rozliczeń VAT, itp. zajmuje się Biuro Rachunkowe „Atalanta” Okszowa http://br-atalanta.pl/index-3.html. Oni mają bardzo kompleksowe usługi, z których korzystamy w pełni. Mają dobre ceny i kompetentnych pracowników, dzięki nim nasza firma działa jak dobrze naoliwiona maszyna, polecam.
Awatar użytkownika
KurczakKarry
Posty: 20
Rejestracja: 17 cze 2020, 17:08

Re: Usługi płacowo kadrowe

Post autor: KurczakKarry »

Jeśli chodzi o usługi kadrowo-płacowe, to polecam biuro rachunkowe Ademi https://ademi.pl/oferta/, z którego usług korzystamy. Są bardzo kompetentni i świetnie realizują powierzone im zadania. Terminowość i rzetelność to zdecydowanie ich najmocniejsze strony.
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: Usługi płacowo kadrowe

Post autor: astronom »

Jeśli chodzi o mnie to ja akurat nie miałem żadnego problemu z wybraniem dobrej księgowej. Tym bardziej, że przez wiele lat pracowałem w Wielkiej Brytanii więc artykuł https://taxology.co/jaki-vat-obowiazuje ... -brytanii/ bardzo pomógł mi w zrozumieniu jaki VAT tam obowiązuje.

cooper standard myślenice praca
ODPOWIEDZ