Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
LeszekKsięg

Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: LeszekKsięg »

Cześć użytkownicy,
pochwalcie się z jakich biur rachunkowych korzystacie?
Swoje biuro rachunkowe warszawa znalazłem po długich poszukiwaniach, ale z czystym sumieniem mogę polecić i wiem, że moja księgowość prowadzona jest przez zespół doświadczonych księgowych i doradców podatkowych.
Piszcie jakie firmy z Warszawy i okolic są jeszcze godne polecenia i jak to wygląda cenowo za prowadzenie księgowości dla mniejszych firm.
TołekM

Re: Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: TołekM »

Mieszkam i prowadzę własną firmę w Łodzi i to tu szukałem dobrego biura rachunkowego. Kontrolowanie księgowości firmy na własną rękę mnie przerosło. Na ten moment wszystkim zajmuje się biuro rachunkowe WIEBRO - dzięki nim mam porządek w dokumentach, wszystko jest na bieżąco kontrolowane, wszystkie dokumenty są przygotowane na czas. To moja pierwsza współpraca z biurem rachunkowym, ale według mnie, lepiej nie mogłem trafić. Serdecznie polecam ich usługi, są naprawdę solidną, godną zaufania firmą. Zostawiam link do ich oferty: https://www.biurorachunkowewiebro.pl/oferta gdzie można dokładnie poczytać o tym, czym się zajmują.
Awatar użytkownika
marilka
Posty: 80
Rejestracja: 07 maja 2020, 11:44

Re: Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: marilka »

Księgowością naszej firmy zajmuje się firma Ed-Pro Expert https://ed-pro.pl/rachunkowosc ze Szczecina. To profesjonalne biuro rachunkowe, posiadają ogromne, wieloletnie doświadczenie, ale są na bieżąco ze wszystkimi nowymi przepisami, zmianami w prawie dotyczącymi prowadzenia księgowości. Współpracujemy z nimi od dawna, są jak najbardziej rzetelni i kompetentni, posiadają bardzo dobrych doradców księgowych, którzy nieraz udzielili nam potrzebnej pomocy.
Awatar użytkownika
smillo
Posty: 63
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:17

Re: Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: smillo »

My korzystamy z usług biura rachunkowego Praktyk http://praktyk.lublin.pl/#obiurze w Lublinie. Oni pomagają nam w wielu kwestiach związanych z nasza rachunkowością, mają atrakcyjne ceny, wykonują za nas obowiązki w zakresie prowadzenia księgowości, dokonywania kalkulacji i świadczenia sprawozdawczości. Ich porady są rzetelne, pracują tam profesjonaliści, specjaliści zw swojej dziedzinie, z którymi łatwo jest się dogadać, polecam.
Awatar użytkownika
bretta
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:50

Re: Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: bretta »

My korzystamy z usług biura rachunkowego, które prowadzone jest przez M.C.N. kancelarię doradcy podatkowego Elżbietę Pabiś https://www.mcnkancelaria.pl/biuro-rachunkowe , ono znajduje się we Wrocławiu. To bardzo dobra specjalistka, ogólnie zespół tam pracujący doskonale zajmuje się naszą pełną księgowością. Mają doświadczenie, wiec to, jak dobrze pracują wcale nas nie dziwi. Współpracujemy z nimi już kilka lat i z tej współpracy nie zamierzamy rezygnować, zbyt dobrze się z nimi dogadujemy, by rezygnować z usług świetnych fachowców, polecam.

chrzanów wydarzenia
ałan

Re: Usługi księgowe - z jakich korzystacie ?

Post autor: ałan »

Ja szukałem w Głogowie speców od księgowości. W końcu trafiłem do biura księgowego https://www.biurorachunkoweavarus.pl/ . Profesjonalni i podchodzą do Klienta indywidualnie z ogromną uprzejmością i szacunkiem. Z powodzeniem można im powierzyć swoje sprawy. Ja mam porządek w dokumentacji i nie martwię się o żadne kontrole.
ODPOWIEDZ