USG - polecane kliniki

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
śrut

USG - polecane kliniki

Post autor: śrut »

Zapoznajcie się też tą ofertą tu https://www.gabinetusg.com.pl/ W tym gabinecie usg nie czeka się na termin badnia miesiącami. Dysponują najlepszym sprzetem i świetnymi specjalistami. Na miejscu są lekarze różnych dziedzin. A oferta badań usg różnych narządów bardzo duża. Co ważne tu wykonuje się też usg niemowląt i dzieci. Sprawdźcie tą propozycję sami, bo i ceny są niskie w porównaniu z innymi gabinetami.

lotnisko czyżyny kraków imprezy
kózka

Re: USG - polecane kliniki

Post autor: kózka »

W Warszawie mogę Ci polecić też inną klinikę – ściślej tę https://multimed.pl/ . Polecam, bo ceny okej. Byłam na badaniach także podczas pandemii i widać było, że przestrzegają rygorystycznie wszelkich procedur bezpieczeństwa. Dla mnie to bardzo ważne w czasie COVID-19. No i podejście lekarze oceniam bardzo wysoko. Klinika z prawdziwego zdarzenia.
łza

Re: USG - polecane kliniki

Post autor: łza »

Zgadzam się z @kózka. W Warszawie też Ci polecę klinikę Multimed, gdzie możesz dosyć szybko i też przystępnie cenowo wykonać różnego rodzaju badania usg. Lekarze sympatyczni, bardzo skupieni na pacjencie. Ja byłam tu nie raz, dlatego oceniam wysoko. Ja korzystam i dlatego z własnego doświadczenia polecam.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: USG - polecane kliniki

Post autor: kwiatek »

Jeśli chodzi o teren Warszawy, to z tego, co wiem, to w centrum diagnostycznym Radio Medica na ul. Bobrowieckiej wykonywane są również takie badania. Z tego, co wiem, centrum to oferuje również usg ginekologiczne. Tak więc jeśli szukacie miejsca, w którym możecie się przebadać, to polecam. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu 22 255 99 69.
ODPOWIEDZ