Sylwester nad morzem

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Leslaw-85
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 2:53

Sylwester nad morzem

Post autor: Leslaw-85 »

Witam. Chciałbym tegorocznego Sylwestra spędzić nad polskim morzem, a dokładnie w Karwi, bo tę miejscowość lubię najbardziej. Zastanawiam się nad ofertą Willi Krokowa. Czy ktoś z was tam był i mógłby podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
kleopatra-84
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 6:30

Re: Sylwester nad morzem

Post autor: kleopatra-84 »

To mój ulubiony ośrodek wypoczynkowy nad Bałtykiem! Często tam wracam z uwagi na niskie ceny, smaczne jedzenie i przemiłą obsługę. Lokalizacja też jest bardzo atrakcyjna. Na pewno spędzony tam Sylwester na długo zapadnie Ci w pamięć :)
Elka ł

Re: Sylwester nad morzem

Post autor: Elka ł »

Bardzo lubię odpoczywać nad polskim morzem, ale latem. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie spędzić tam nocy sylwestrowej. W tym okresie zawsze jesteśmy w Szczyrku. Zatrzymujemy się w Hotelu Skalite https://hotelskalite.pl/sylwester_szczyrk na cały tydzień. Zabawa jest przednia. W Nowy Rok korzystamy ze SPA, a następne kilka dni chodzimy na narty :)
miśka

Re: Sylwester nad morzem

Post autor: miśka »

A kupujecie może swoje zestawy fajerwerków? Chciałabym wziąć jakieś ze sobą, ale za bardzo nie wiem gdzie mogę kupić coś na prawdę efektownego. Znacie może jakąś hurtownię czy też sklep z pirotechniką w dobrych cenach?

beretta 92 umarex
ODPOWIEDZ