Studia zaoczne

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:50

Studia zaoczne

Post autor: gwiazdka »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Studia zaoczne

Post autor: kwiatek »

A czy będąc na studiach uczycie się dodatkowo języków obcych? Ja na przykład zapisałam się dodatkowo na kurs języka francuskiego w szkole https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski. Ten język od zawsze mi się podobał i chciałam się go uczyć ;)
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Studia zaoczne

Post autor: kusia »

Właśnie zakończyłam magisterkę na studia szczecin i rozmyślam nad doktoratem, ponieważ w CB Szczenin jest możliwość uzyskania tego stopnia. Czy ktoś z was studiował na tej uczelni? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: Studia zaoczne

Post autor: roya »

lejlaa a ja złożyłam papiery na pielęgniarstwo na tej samej uczelni http://mum.edu.pl/studia-licencjackie-pielegniarstwo/. Jestem dopiero na pierwszym roku wiec to początki ale moje wrażenia są mega pozytywne. fajni ludzie, luźna atmosfera ale tez sporo nauki i dość wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Laska_33r
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:04

Re: Studia zaoczne

Post autor: Laska_33r »

Mnie bardzo intrygują studia pedagogiczne. Warszawa ma bardzo fajną uczelnię https://wsp.edu.pl/ moi znajomi bardzo sobie chwalą. Czy ktoś z Was też tam studiuje? Jesteście zadowoleni? Doradźcie coś proszę, bo czas mnie goni :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 225
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Studia zaoczne

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, czy ktoś z was jest może ze Szczecina lub okolic i studiuje na tej uczelni https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ ? Właśnie zastanawiam się nad tym aby zapisać się do nich na pedagogikę i chciałem się was zapytać czy uważacie, że to dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Studia zaoczne

Post autor: saru »

Jeśli masz studia licencjackie, to magisterkę możesz robić z innej dziedziny. Możesz mieć studia pierwszego stopnia z nauk humanistycznych, a potem robić https://vizja.pl/studia-wyzsze/zarzadza ... ,ws54.html zarządzanie jakością studia magisterskie.
baśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: baśka »

Mnie od zawsze interesuje pedagogika studia licencjackie zamierzam ukończyć. Wybieram się na https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/. Ktoś z was jeszcze wybrał tą uczelnię? Później będę myśleć co dalej. Planuję pójść na magisterkę, ale życie zawsze potrafi zaskoczyć.

hca garcinia
karkaś

Re: Studia zaoczne

Post autor: karkaś »

W sumie nie jestem pewna, czy moje wybrane studia podyplomowe medyczne http://mum.edu.pl będą dobrym wyborem, ale mam nadzieję pomagać ludziom. I pytanie, jak dla Was wygląda właśnie coś takiego? Dajecie radę na takich studiach, czy niekoniecznie? Jak jest?
Aśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: Aśka »

Wybór kierunku nie jest łatwą decyzją. Sama długo zastanawiałam się czy pójść na studia logistyka warszawa zaoczne https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/. Zdecydowałam się po rozmowie z osobą, która już ten kierunek tam ukończyła. Była bardzo zadowolona, to mogło mi podjąć ostateczną decyzję.
gośkaa

Re: Studia zaoczne

Post autor: gośkaa »

Ja też studiuje zaocznie a w tygodniu normalnie pracuje. Nie zawsze jest lekko tym bardziej, że jestem na uczelni Medycznej ( MUM w Warszawie). Za 3 lata obronię dyplom i zostanę pielęgniarką :) poziom jest bardzo wysoki ale zajęcia ciekawe i wciągające.
ryśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: ryśka »

Ja wybiorę chyba mba. Warszawa ma świetną uczelnie https://studia-mba.pl/ dużo dobrego o niej słyszałam. Teraz jest bardzo dużo szkół, jeszcze więcej kierunków, więc trzeba się mocno nagłówkować żeby coś odpowiedniego dla siebie wybrać. Jednak to ważna decyzja, więc musi być dobrze przemyślana.
Myśka

Re: Studia zaoczne

Post autor: Myśka »

Akurat ja kończyłam swoje studia w systemie dziennym, ale myślę o jakichś uzupełniających, może podyplomowych i biorę pod uwagę właśnie niestacjonarne, ze względu na to, że podjęłam już pracę. Wcześniej planuję jednak wziąć udział w szkoleniu z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ - uważam, że każdy fizjoterapeuta powinien w dzisiejszych czasach taki kurs zrobić.
ODPOWIEDZ