Sprawne otwieranie bramy

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
danisław-94
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 5:24

Sprawne otwieranie bramy

Post autor: danisław-94 »

Cześć. Jak myślicie, co ma największy wpływ na sprawne otwieranie się bramy? Moim zdaniem to oczywiście mocna automatyka, dlatego sam stawiam na napędy do bram turbo. Dzięki temu nie muszę długo czekać na otwarcie i mam pewność, że części nie zawiodą mnie przez parę ładnych lat. Ciekaw jestem, co wy macie do powiedzenia na ten temat.
iwuć

Re: Sprawne otwieranie bramy

Post autor: iwuć »

Sam napęd to jedno. Fajnie mieć dobre rozwiązanie. Ale warto tez pomyśleć o dobrym systemie sterowania. Najlepiej takim, który integruje się w całym domu. I brama wjazdowa i garażowa i oświetlenie podjazdu. Jeszcze rolety i inne rzeczy można razem zintegrować w https://www.somfy.pl/. Całkiem sensowne rozwiązania mają do automatyzacji domu.
Awatar użytkownika
elwwi
Posty: 90
Rejestracja: 15 cze 2020, 9:24

Re: Sprawne otwieranie bramy

Post autor: elwwi »

Jednak jest to automatyka. Napęd musi być dobry, żeby brama bez problemu i szybko się otwierała. My automatykę do bramy kupiliśmy w firmie Krysta http://www.krysta.com.pl/index.php/oferta.html w Piasecznie. To rzetelna firma, mają wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Brama otwiera się elegancko, doskonale nam służy, nie zacina się, reaguje natychmiastowo. Firmę zdecydowanie polecam, mają korzystne ceny.
Szygieł

Re: Sprawne otwieranie bramy

Post autor: Szygieł »

Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrej jakości bramy, czy również tej garażowej do swojego domu to uważam że warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez BramoTechnika u których można znaleźć kilka ciekawych opcji m.in jak wjazdowe bramy przesuwne https://www.bramotechnika.pl/oferta/bra ... -przesuwne u których znajdziecie rozwiązania marki Hormann. go typu elementy są wyposażone w nowoczesne systemy takie jak wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki i automatyczne zamykanie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i oczywiście w ustalonym budżecie!
kopyciński

Re: Sprawne otwieranie bramy

Post autor: kopyciński »

Najlepszym sposobem na usprawnienie otwierania bramy przy codziennych powrotach do domu było zamontowanie mechanizmu automatycznego. Skontaktowałem się z firmą https://mistalbramy.pl/ która specjalizuje się w automatyce i mechanizmach do bram wjazdowych i zleciłem im realizacje. Obecnie instalacja działa bez zarzutów, brama otwiera się szybko i bez zakłóceń.
Gabryś

Re: Sprawne otwieranie bramy

Post autor: Gabryś »

Takie specjalne wózki przegubowe do bram można dostać tutaj https://www.prog-greg.pl/produkt/wozek- ... olkowy-sp/ . Aby brama chodziła jak należy potrzeba do niej dwóch dobrych jakościowo wózków. Dzięki takiemu autorskiemu rozwiązaniu brama nie będzie się zacinać, ani przesuwać się z trudem.
ODPOWIEDZ