Śmierć bliskiej osoby

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
firt
Posty: 125
Rejestracja: 06 maja 2020, 11:34

Śmierć bliskiej osoby

Post autor: firt »

Niestety w zeszłym miesiącu zmarł mój tata. On już od dawna bardzo się męczył, wiec powoli przygotowywaliśmy się do tego, że odejdzie. Cios jaki na nas spadł wciąż był ogromny, ale przynajmniej byliśmy na to przygotowani. Tata od zawsze mówił, że chce być skremowany, gdzie ma zostać pochowany i jak ma to wyglądać, zatem wcześniej już zorientowaliśmy się który zakład pogrzebowy spełnia nasze wymagania. Nasz wybór padł na firmę Hades z Lublina, która ma własne krematorium. Mają korzystne ceny, kompleksową ofertę i są bardzo profesjonalni i kompetentni, sprawdzili się doskonale, polecam.
MonikaŚ

Re: Śmierć bliskiej osoby

Post autor: MonikaŚ »

W mojej rodzinie na przełomie 10 lat pożegnaliśmy wiele naszych bliskich i za każdym razem korzystaliśmy z pomocy zakładu pogrzebowego https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/. Zawsze mogliśmy liczyć na fachowa pomoc i profesjonalne podejście. Nasi bliscy zawsze byli pięknie przygotowani i mamy dzięki temu piękny ten ostatni obraz.
miśków

Re: Śmierć bliskiej osoby

Post autor: miśków »

Pochówek to ceremonia, która musi być dopięta na ostatni guzik. Nie ma miejsca podczas pogrzebu na jakąś żenującą sytuację, dlatego zawsze korzystam z usług zakładu pogrzebowego AbbPater https://abbapater.eu/kontakt Firma jest profesjonalna i posiada szeroką ofertę. Nigdy się na niej nie zawiodłem, a organizowałem przez nią już 5 pogrzebów. Polecam.
Wójciech

Re: Śmierć bliskiej osoby

Post autor: Wójciech »

Witam. Zdecydowanie, jeśli myślicie o pogrzebie, to nie ma co brać, pierwszej lepszej firmy pogrzebowej, aby nie spartaczyła tego trudnego dnia. Ja więc zawsze korzystam usług zakładu pogrzebowego ANIOŁ z Gdyni https://www.uslugipogrzebowegdynia.com.pl/oferta Ludzie tam pracujący zawsze z empatią i profesjonalnie podchodzą do bliskich osoby zmarłej i pomagają załatwić sprawy od A do B, czyli od załatwienia spraw urzędowych, aż po pochówek. Polecam ich zdecydowanie, za wysokie kompetencje.
GłowackiA

Re: Śmierć bliskiej osoby

Post autor: GłowackiA »

Jeśli chcecie w swojej okolicy znaleźć profesjonalną i odpowiedzialną firmę pogrzebową, to warto poszukać na przeglądarce branżowej. Dodatkowo znajdziecie tam artykuły z tym związane, które pomogą wam przygotować do pogrzebu bliskiej osoby czy Wszystkich Świętych. Tu macie link https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... h%C3%B3wek Serdecznie wam polecam, bo ona mi dużo dała.
ODPOWIEDZ