skup nieruchomości za gotówkę ktoś? coś?

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Oleńkaa22

skup nieruchomości za gotówkę ktoś? coś?

Post autor: Oleńkaa22 »

Dzień dobry. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w moich poszukiwaniach firmy, której specjalizacją będzie skup nieruchomości za gotówkę Gdańsk? Koniecznie potrzebuję prawdziwych opinii. Najbardziej interesują mnie firmy, które świadczą gotówkę od ręki i minimum formalności
Ważniak

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś? coś?

Post autor: Ważniak »

Jak najbardziej ja już miałem okazję z takiej usługi korzystać i jestem wręcz przekonany, że był to bardzo dobry wybór. Tym bardziej, że firma https://transakcja24h.pl/ tak naprawdę od razu podjęła decyzję o tym, że skupi ode mnie moją nieruchomość. Fajnie, że od razu płacą gotówką.
Róża

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś? coś?

Post autor: Róża »

Jak najbardziej jest to możliwe im ja jestem zdania, ze w sumie warto jest się skontaktować z profesjonalnym biurem. Właśnie dlatego ja w takiej sytuacji odezwałam się do biura nieruchomości https://bnonline.pl/ które bez najmniejszego problemu również pomogło mi w szybkiej sprzedaży mojego mieszkania.
Koźlak

Re: skup nieruchomości za gotówkę ktoś? coś?

Post autor: Koźlak »

Jak najbardziej ja już jestem po takiej transakcji i jestem zdania, że właśnie tego typu rozwiązania są zdecydowanie doskonałym pomysłem. Moim zdaniem doskonale współpracuje się z biurem http://axnieruchomosci.pl/ gdzie tak naprawdę to oni skupują wszelkiej maści nieruchomości za gotówkę.
ODPOWIEDZ