psychiatra online

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 29
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:32

psychiatra online

Post autor: deborah »

psychiatra online - czy polecacie wizytę tego typu?
Awatar użytkownika
esperanza
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2020, 17:45

Re: psychiatra online

Post autor: esperanza »

A psycholog na start nie wchodzi w grę? Na przyklad https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Ja uważam, że z pomocy psychologa należy korzystać zawsze wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Czasem brakuje nam motywacji, a psychoterapia jest od tego, żeby pomóc. Trzeba tylko chcieć, pamietajcie o tym, pomocy trzeba chciec
Dżesika

Re: psychiatra online

Post autor: Dżesika »

Akurat sama forma kontaktu z psychologiem raczej nie ma większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim to, byście mogli faktycznie otrzymać jak najlepszą opiekę. Wiem, że bardzo dobrze na tym punkcie wypada Klinika PsychoMedic.pl w Krakowie, dlatego też warto pomyśleć o podjęciu leczenia właśnie u nich. Warto już teraz umówić się na wizytę pod numerem 12 889 99 99. Myślę, że to będzie dla Was zdecydowanie najkorzystniejsza opcja, sami się o tym przekonajcie!
Oleńka

Re: psychiatra online

Post autor: Oleńka »

Polecić Ci mogę pomoc psychiatryczną online wetalk, mi bardzo pomógł poradzić sobie z nerwicą, dzięki czemu mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania na co dzień, bez tej pomocy bardzo ciężko mi się żyło. W wetalk jest bardzo wielu świetnych specjalistów na pewno znajdziesz odpowiedniego dla siebie
ODPOWIEDZ